Szkolenie z elementów zamówień publicznych

Prawo jest niezwykle rozbudowaną dziedziną, która z roku na rok ulega zmianie. Nic dziwnego, że prawników na rynku pracy jest coraz mniej i staje się to coraz bardziej elitarny zawód, a specjaliści dzielą się na wiele grup – jednym z doskonałych przykładów, jest m. in. grupa osób, których specjalizacją są zamówienia publiczne i wszystkie aspekty, które dotyczą tego typu działań.

   
  Prawo jest niezwykle rozbudowaną dziedziną, która z roku na rok ulega zmianie. Nic dziwnego, że prawników na rynku pracy jest coraz mniej i staje się to coraz bardziej elitarny zawód, a specjaliści dzielą się na wiele grup – jednym z doskonałych przykładów, jest m. in. grupa osób, których specjalizacją są zamówienia publiczne i wszystkie aspekty, które dotyczą tego typu działań.

  Jeśli firma chce się rozwijać i stale podbijać rynek w sposób dynamiczny, musi zatrudniać na swoje stanowiska ludzi, którzy również dadzą z siebie wszystko, by móc stworzyć odpowiednie warunki do tego rozwoju – potrzebują oni tym samym szkoleń, które uzupełnią ich wiedzę, umiejętności i doświadczenia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Sektor finansowy i szkolenia z prawa zamówień publicznych

  Finanse to w dalszym ciągu niezwykle delikatna kwestia, przez którą mogą pojawić się niemałe problemy – jeśli jednak sektorem finansowym firmy, zajmuje się osoba, posiadająca specjalistyczną wiedzę na temat prawa zamówień publicznych, która przeszła niedawno szkolenie uzupełniające, to nie powinien pojawić się żaden problem!

  Co więcej, działania zgodne z prawem i procedurami, pozwolą firmie bezstresowo przejść wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne kontrole, audyty i tym podobne działania weryfikujące legalność pracy i finansowania pewnych elementów.

  Czego można dowiedzieć na szkoleniu?

  Czy odpowiedź, że wszystkiego, byłaby zbyt ogólnikowa? Z pewnością tak, jednak jest to prawda, ponieważ uczestnicy szkolenia, mogą dowiedzieć się między innymi o takich elementach zamówień publicznych jak:
  • czym jest przetarg nieograniczony i czym różni się od ograniczonego,
  • negocjacje z ogłoszeniem i bez niego,
  • zamówienia z wolnej ręki,
  • czym charakteryzuje się zasada jawności,
  • wszystko na temat licytacji internetowych,
  • na czym polega zasada równego traktowania wykonawców
  •  zapytania o cenę.
  Są to jedynie przykłady, a dopiero szkolenie będzie w stanie pokazać uczestnikom, jak należy traktować zamówienia publiczne i jakie rządzą nimi prawa! Tak doinformowany pracownik to skarb, którego należy pilnować!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.