Szkolenie zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Zarządzanie jako naukę można odnaleźć praktycznie w każdym rodzaju branży jaką można się tylko zajmować. Mowa tu zarówno o drodze naukowej, jak i w szczególności o różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Co ciekawe samo zarządzanie jest komplementarnym elementem naszego życia, gdyż nawet osoby prywatne mają z nim styczność.

zdjęcie - Szkolenie zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi
 
Zarządzanie jako naukę można odnaleźć praktycznie w każdym rodzaju branży jaką można się tylko zajmować. Mowa tu zarówno o drodze naukowej, jak i w szczególności o różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Co ciekawe samo zarządzanie jest komplementarnym elementem naszego życia, gdyż nawet osoby prywatne mają z nim styczność.
 
Znakomitym przykładem jest tutaj sytuacja, w której osoba prywatna posiada swoje nieruchomości wykorzystywane do celów zarobkowych. Mowa tutaj o nieruchomościach komercyjnych. Należy jednak podkreślić, że ciężko jest jednoznacznie zdefiniować to pojęcie, gdyż samo słowo komercja nie posiada ustawowej definicji.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Sugerując się więc słownikowym wytłumaczeniem, mamy tutaj do czynienia z słowem znaczącym mniej więcej -przynoszący dochód. Sugerując się tym stwierdzeniem można wysunąć wniosek, że komercyjne nieruchomości służą przede wszystkim powiększaniu/zdobywaniu dochodu.
 
Stąd wiele osób tym zainteresowanych pragnie inwestować w rożnego rodzaju lokale, budynki, biurowce, czy też magazyny by móc na tym zarobić. Aktualnie można je podzielić na kilku typów, które zależne są od sposobu inwestowania i tak wyróżniamy m. in.: nieruchomości spekulacyjne, kapitałowe, rozwojowe, a także komercyjne.

Pierwsza grupa charakteryzuje się tym, że są one nabyte w celu szybkiej odsprzedaży po to by w krótkim czasie zarobić znaczną ilość pieniędzy. Opcja ta nie uwzględnia żadnego inwestowania w nabyty lokal.
 
Druga grupa odnosi się do inwestorów oczekujących wzrostu wartości danego lokalu w dłuższym odstępie czasu w efekcie umożliwia to zdobycie sporej ilości zysku, pod warunkiem, że jesteśmy cierpliwi.

Pozostałe dwie grupy odnoszą się do wspólnego celu czyli rozbudowy danego lokalu, z czego same nieruchomości komercyjne nie wyróżniają konkretnego celu, choć można ny tu podkreślić znaczenie zakupu lokalu w celu jego użytkowania i zarobku. Ostatecznie nieruchomości komercyjne są bardzo wymagające i by móc się w nich obracać należy posiąść znaczną wiedzę, dzięki czemu nie popełnimy błędu i nie będziemy stratni.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.