Windykacja bankowa – tematyka szkoleń

Pracownicy banków muszą mieć dość obszerną wiedzę, aby móc odpowiednio wykonywać swoją pracę. Szczególnie osoby pracujące w działach takich jak windykacja należności bankowych, powinny nie tylko znać odpowiednie przepisy, ale także wiedzieć, jak się zachować w każdej sytuacji. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej biorą udział w specjalnie dla nich zorganizowanych szkoleniach, których celem jest zapoznania ich z tematyką windykacji należności, zmianami w przepisach prawnych, które tą kwestię regulują jak również nowymi metodami, które stosuje się w celu odzyskania należności.

zdjęcie - Windykacja bankowa – tematyka szkoleń
 
Pracownicy banków muszą mieć dość obszerną wiedzę, aby móc odpowiednio wykonywać swoją pracę. Szczególnie osoby pracujące w działach takich jak windykacja należności bankowych, powinny nie tylko znać odpowiednie przepisy, ale także wiedzieć, jak się zachować w każdej sytuacji.

Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej biorą udział w specjalnie dla nich zorganizowanych szkoleniach, których celem jest zapoznania ich z tematyką windykacji należności, zmianami w przepisach prawnych, które tą kwestię regulują jak również nowymi metodami, które stosuje się w celu odzyskania należności.
 
Szkolenia z zakresu windykacji dla pracowników banków dość często organizowane są na indywidualne zlecenie. Banki bowiem często życzą sobie, aby ich tematyka i poruszane zagadnienia zgodne były z przedstawionymi przez nie wytycznymi. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, aby pracownicy dowiedzieli się jak najwięcej na temat tych zagadnień, które zdaniem ich pracodawcy powinny zostać poruszone.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak wyceniać nieruchomości w związku z udzieleniem kredytu pod zabezpieczenie na nieruchomości? Zapraszamy na szkolenie Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Banki mają nieco więcej możliwości odzyskiwania należności, między innymi ze względu na to, iż mogą wystąpić o tytuł wykonawczy do sądu znacznie łatwiej niż firmy. Jest to często spowodowane podpisywanymi umowami, w których klienci dają im takie możliwości w przypadku braku spłat. Jednakże zazwyczaj banki chcą odzyskać swoje należności innymi sposobami, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową.

Jest to na pewno o wiele tańsze rozwiązanie, dlatego też działy windykacji są tymi, które powinny szczególnie dobrze wykonywać powierzone im zadania.
 
Ważnym tematem w czasie tego typu szkoleń jest przede wszystkim omówienie regulacji prawnych, dotyczących windykacji. Mowa tutaj nie tylko o przepisach które to regulują, ale także o ochronie danych osobowych, możliwościach windykacyjnych jak również tego, jak przeprowadzać rozmowy z klientami, aby nie naruszyć zasad prawa.

Obecnie często zmieniające się przepisy, jak te dotyczące ochrony danych osobowych niejako wymuszają to, aby osoby pracujące w windykacji poszerzyły swą wiedzę i skorzystały z odpowiednich szkoleń.
 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.