Zalety szkoleń z zakresu zarządzania nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami jest świetnym wyborem dla wszystkich osób, które chciałyby się przekwalifikować i podjąć nową, ciekawszą, lepiej płatną pracę. Na rynku oferowane są liczne szkolenia, jak również liczne nieruchomości potrzebujące zarządcy. Szkolenia – nieruchomości to zatem świetny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić stan swego konta bankowego.

zdjęcie - Zalety szkoleń z zakresu zarządzania nieruchomościami


Zarządzanie nieruchomościami jest świetnym wyborem dla wszystkich osób, które chciałyby się przekwalifikować i podjąć nową, ciekawszą, lepiej płatną pracę. Na rynku oferowane są liczne szkolenia, jak również liczne nieruchomości potrzebujące zarządcy. Szkolenia – nieruchomości to zatem świetny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić stan swego konta bankowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Szkolenie daje bardzo solidne podstawy do ubiegania się przez absolwentów o pracę jako Zarządca Nieruchomości, a także otwarcia swojej własnej działalności gospodarczej na wolnym rynku. Zakres szkolenia zawiera m. in. omówienie typów nieruchomości z punktu widzenia właściciela i celu przeznaczenia, omówienie wszystkich zadań i całego zakresu odpowiedzialności Zarządcy i Administratora, zapoznanie się z najważniejszymi aktami prawnymi regulującymi czynności Zarządcy lub Właściciela nieruchomości.


Kurs daje niezwykle wiele możliwości podjęcia pracy na rynku: we wszelkich spółdzielniach mieszkaniowych, czy zakładach gospodarowania mieszkaniami komunalnymi. Ponadto każdy uczestnik po zakończonym szkoleniu może pracować we wszelkiego rodzaju nieruchomościach publicznych, jak również instytucjonalnych, a także zostać członkiem zarządu spółdzielni mieszkaniowej.

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Cechą charakterystyczną szkolenia odróżniającą go od pozostałych oferowanych obecnie na wolnym rynku jest jego niezwykle indywidualny charakter, który umożliwia kursantom nabycie wiedzy merytorycznej w wymiarze teoretycznym i praktycznym. Kurs Zarządcy Nieruchomości w przyszłości zaowocuje podjęciem bardzo dobrze płatnej pracy, zdobyciem praktycznych, przydatnych umiejętności, które z całkowitą pewnością okażą się atrakcyjne dla w zasadzie każdego potencjalnego pracodawcy.

Czas odbywania się zajęć jest dogodny zarówno dla osób bezrobotnych (kursy dzienne) jak i pracujących (kursy weekendowe).

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.