Baza Usług Rozwojowych

Firmy, które zostaną wpisane do Bazy Usług Rozwojowych będą mogły szkolić przedsiębiorców z pomocą unijnego wsparcia. Wszystkie firmy z regionu powinny zacząć zapisywać się do tej bazy czym prędzej.

 

Firmy, które zostaną wpisane do Bazy Usług Rozwojowych będą mogły szkolić przedsiębiorców z pomocą unijnego wsparcia. Wszystkie firmy z regionu powinny zacząć zapisywać się do tej bazy czym prędzej.

Na dodatkowe wsparcie w postaci 20% dofinansowania mogą liczyć małe i średnie przedsiębiorstwa, które spełniają dodatkowo 3 warunki: działają w branży o wysokim potencjale zawodowym, z usług skorzystają pracownicy o niskich kwalifikacjach bądź usługi te skończą się zdobyciem kwalifikacji.

Baza Usług Rozwojowych - czym jest i dla kogo jest przeznaczona?

Taka baza to duża szansa dla wszystkich firm szkoleniowych. Zyskują one bezpłatną okazję do zaprezentowania swojej oferty, z kolei małe i średnie firmy mogą zamówić szkolenia czy coaching wraz z dofinansowaniem z Unii Europejskiej.

To, co wyróżnia Bazę Usług Rozwojowych jest ich bezpłatny udział. Dotyczy to firm poszukujących ofert szkoleniowych, jak i przedsiębiorców poszukujących ofert.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
Zapraszamy do zapoznania się z:

Można tutaj znaleźć dosłownie wszystko, od szkoleń z zakresu administracji, po marketing, logistykę i prawo. Możemy znaleźć także kurs dla spawaczy czy obsługę programu Excel, a także kurs na wózki widłowe czy tematykę finansów i rachunkowości. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Unijne wsparcie, czyli Baza Usług Rozwojowych

Firmy, które chciałyby oferować szkolenia wraz z unijnym wsparciem muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, które wymaga PARP.

Możemy zapoznać się z nimi na stronie https://uslugirozwojowe. parp. gov. pl. Finansowanie na rozwój naszej firmy możemy zdobyć rejestrując się na platformie i wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Jego wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Następnie wybieramy kategorię naszej usługi jak i sposób dofinansowania. Później wystarczy wybrać województwo, i gotowe.

Po ustaleniu szczegółów wystarczy z danego kursu czy szkolenia. Wielkość naszego przedsiębiorstwa jest tutaj kluczowa. To od tego zależy wysokość naszego dofinansowania.

Równie ważnym kryterium są dane finansowe, które musimy uwzględnić przy zapoznaniu się z ofertą Bazy Usług Rozwojowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.