BUR PARP

Pragniesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników, jednak brakuje ci pieniędzy? Z pomocą przychodzi Unia Europejska, a wraz z nią projekt BUR PARP, czyli nic innego jak Rejestr Usług Rozwojowych. Czym jest tajemniczy skrót i o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi?

11 grudnia 2018
zdjęcie - BUR PARP

 

Pragniesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników, jednak brakuje ci pieniędzy? Z pomocą przychodzi Unia Europejska, a wraz z nią projekt BUR PARP, czyli nic innego jak Rejestr Usług Rozwojowych. Czym jest tajemniczy skrót i o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi?

Wsparcie od Unii

Unia Europejska postanowiła wspierać małe i średnie firmy, przekazując im dofinansowanie na szkolenia.

Z takiej pomocy może skorzystać dosłownie każdy, kto wykaże zainteresowanie. Na przyszłych kursantów czekają szkolenia z każdej tematyki: logistyki, marketingu, biznesu. Każdy bez wątpienia znajdzie tutaj coś interesującego.

Zasady otrzymania dofinansowania są proste. Wchodzimy na stronę BUR PARP i wypełniamy formularz. Następnie odszukujemy szkolenie, które nas interesuje.

Co ciekawe, my sami możemy wybrać firmę, która poprowadzi interesujące nas szkolenie. Unia Europejska zadbała także o to, aby firmy szkoleniowe prowadziły kursy na najwyższym poziomie.

Właśnie dlatego każda z firm musiała przejść wpierw przez szereg procesów, by na końcu zdobyć odpowiedni certyfikat będący gwarancją najwyższej jakości usług.

Nie sposób więc nie skorzystać z takiej możliwości, jaką jest zdobycie dofinansowania dla naszych pracowników, zwłaszcza, że wszystko zdobyć możemy zupełnie za darmo.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

Zobacz co oferujemy:

Nowe kwalifikacje

Zdobywanie nowych umiejętności jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak z pomocą BUR PARP. W dzisiejszych czasach pracownik musi wykazywać się elastycznością, której bez wątpienia dostarczy mu nowa kwalifikacja i szkolenie.

Warto skorzystać więc z tego programu i postarać się o dofinansowanie. Jego wysokość zależy od województwa, w jakim działa nasza firma oraz przede wszystkim od tego, z ilu pracowników się ona składa.

Już w kilka minut, nie wychodząc z domu możemy zapisać się na wymarzony kurs, zupełnie za darmo.

Na takie szkolenie może udać się każdy - co ciekawe, nie wykluczają one nawet osób niepełnosprawnych, otwierając im prawidłową drogę do równego rozwoju dla wszystkich pracowników każdej małej jaki średniej firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.