Co to jest BUR?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym tak naprawdę jest BUR. Skrót ten nie jest jeszcze tak dobrze znany, co negatywnie odbija się na wielu firmach – wszystko z powodu ciekawych korzyści, jakie możemy zdobyć właśnie z BUR. Jeśli zawsze marzyliśmy o tym, aby udać się na jakiś kurs, jednak zawsze coś stawało nam na drodze, BUR nadchodzi nam z pomocą. Ta ogólnodostępna witryna jest w stanie zdziałać w tej kwestii naprawdę wiele, a o jej potencjale możemy przekonać się sami, wyszukując interesujący nas kurs i wypełniając formularz już dziś.

   

  Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym tak naprawdę jest BUR. Skrót ten nie jest jeszcze tak dobrze znany, co negatywnie odbija się na wielu firmach – wszystko z powodu ciekawych korzyści, jakie możemy zdobyć właśnie z BUR. Jeśli zawsze marzyliśmy o tym, aby udać się na jakiś kurs, jednak zawsze coś stawało nam na drodze, BUR nadchodzi nam z pomocą.

  Ta ogólnodostępna witryna jest w stanie zdziałać w tej kwestii naprawdę wiele, a o jej potencjale możemy przekonać się sami, wyszukując interesujący nas kurs i wypełniając formularz już dziś.

  Co to jest BUR? O Bazie Usług Rozwojowych słów kilka

  BUR to ogólnodostępna platforma, która powstała z myślą o właścicielach małych i średnich przedsiębiorstw. To właśnie za pomocą tej witryny możemy odszukać interesujące nas szkolenie, by następnie wypełnić formularz i czekać na odpowiedź. Jeśli pozytywnie przejdziemy weryfikację, to znak, że możemy liczyć na dofinansowanie z Unii Europejskiej na nasze szkolenia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  To doskonały projekt dla wszystkich firm, które do tej pory nie wysyłały swoich pracowników na szkolenia. Nie ma lepszego sposobu na zwiększenie potencjału swojej firmy – odpowiednie szkolenie jest w stanie zdziałać naprawdę wiele.

  BUR i oferty rozwojowe

  Na stronie znajdziemy również liczne kursy zawodowe, doradztwa, studia podyplomowe czy coaching. Takie usługi pozwolą nam rozwijać swoje pasje jak i cele biznesowe o wiele szybciej i przyjemniej. BUR został stworzony z myślą o potrzebach przedsiębiorców jak i ich pracowników. To największa wyszukiwarka usług szkoleniowych w Polsce.

  Dzięki niej mamy dostęp do wielu ważnych informacji, takich jak podmioty świadczące szkolenia, ich oferty jak i szansę na ocenienie usług z których dotychczas się korzystało przy jednoczesnym korzystaniu z opinii innych użytkowników. Warto dodać, że firmy oferujące swoje szkolenia zostały dokładnie zweryfikowane, dlatego mamy pewność, że trafimy na usługi najwyższej jakości. Zdobywanie nowej wiedzy jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe, jak z pomocą dofinansowania.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.