Gdzie najlepiej jechać na wyjazd pracowniczy

Polska jest wspaniałym krajem i nawet jeśli chcemy jechać na wakacje, nie musimy wcale daleko podróżować, prawda jest taka, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak dużą ilość wspaniałych miejsc wakacyjnych posiadamy.

Gamma - Gdzie najlepiej jechać na wyjazd pracowniczy

  Zajęcia outdoorowe oczywiście będą wymagać od każdej firmy znalezienie odpowiedniego kurortu i ośrodka, w którym będzie możliwość zorganizowania wszystkiego w najlepszy sposób. Warto zastanowić się nad tym gdzie warto pojechać.

  Niektórzy przedsiębiorcy powiedzą nam, że po co jechać w jakieś ciekawe miejsca, w końcu szkolenia wyjazdowe i teambuilding są po to żeby edukować naszych pracowników, a nie po to żeby umilać im czas. Jest to ogromny błąd, ponieważ możemy również połączyć przyjemne z pożytecznym i organizować w ten sposób wyjazdy integracyjne. W końcu szkolenie nie będzie trwać cały dzień, a późniejsze zamknięcie się w pokojach również nie będzie ciekawą alternatywą.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

  Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :  Jakie więc wybrać ośrodki na wyjazd pracowniczy? Otóż jeśli przykładowo szkolimy pracowników z Warszawy, lub innego dużego miasta, to spokojnie powinniśmy w bliskich okolicach znaleźć ciekawe ośrodki, które zazwyczaj położone są bardzo daleko od normalnych domów mieszkalnych i często są one budowane w lesie.

  Takie ośrodki na wyjazd firmowy zazwyczaj oferują nam również gry i zabawy, parki linowe i bardzo dobre warunki szkoleniowe, dodatkowo nie należą one do drogich rozwiązań. Jeśli sam wyjazd ma być formą nagrody i ma trwać nieco dłużej, może warto zastanowić się nad morzem, ponieważ jak wiadomo w takich kurortach nie sposób się nudzić.

  Kiepskim pomysłem natomiast mogą okazać się góry, ponieważ jak wiadomo jest to bardzo wymagający teren pod kątem wysiłku fizycznego, a jak wiadomo kilka godzin szkolenia będzie wysiłkiem umysłowym, a co za tym idzie, chodzenie po górach w dzień wolny nie będzie taką przyjemnością, a sam kolejny dzień szkolenia będzie ciężko przyswajalny, ponieważ większość osób na sali będzie cała obolała i strasznie zmęczona.

  Zostaje nam jedynie kwestia terenu mazur, które również są w stanie zaoferować nam dosłownie atrakcje dla wszystkich, ponieważ możemy uprawiać sporty wodne, ze względu na zalesienie również dostępne są parki linowe, paintball, a nawet najlepsze warunki na wieczorne ogniska, więc warto rozważyć tą propozycję, podczas organizacji różnego rodzaju szkoleń wyjazdowych, zarówno tych dłuższych, jak i tych które mają trwać kilka, lub nawet kilkanaście dni.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.