Jak działa BUR i dla kogo przeznaczone są zawarte tam szkolenia

BUR czyli po prostu Baza Usług Rozwojowych to nic innego jak baza usług prowadzona w formie systemu teleinformatycznego. Zarówno pomysłodawcą jak i głównym realizatorem platformy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

   

  BUR czyli po prostu Baza Usług Rozwojowych to nic innego jak baza usług prowadzona w formie systemu teleinformatycznego.

  Zarówno pomysłodawcą jak i głównym realizatorem platformy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Działalność Bazy Usług Rozwojowych przede wszystkim opiera się na podejmowaniu działań związanych z:

  • publikowaniem ofert usług rozwojowych przez wybrane firmy zajmujące się na co dzień doszkalaniem pracowników,
  • zapisywaniem uczestników na poszczególne szkolenia rozwojowe da pracowników (tu warto jednak wspomnieć, że nie ma możliwości realizacji płatności za szkolenie na poziomie BUR),
  • regularnym i systematycznym zamieszczaniu oraz aktualizowaniu ogłoszeń odnoszących się do zapotrzebowania przedsiębiorstw na oferty szkoleniowe.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  Jeśli przedsiębiorca jest zainteresowany skorzystaniem z jakiejkolwiek oferty znajdującej się w Bazie Usług Rozwojowych musi postępować dokładnie w zgodzie z założeniami Podmiotowego Systemu Finansowania. W pierwszej kolejności jednak przedsiębiorcą za pośrednictwem BUR musi znaleźć te najbardziej interesującą go ofertę.

  Jeśli już taką znajdzie, koniecznie musi się zarejestrować za pośrednictwem BUR i dokonać zapisu na wybraną przez siebie usługę (zdarzyć się może, że przy ograniczonej ilości miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego też czasem z podjęciem ostatecznej decyzji nie należy zbyt długo zwlekać).

  Aby zapis na usługę był aktualny i potwierdzony, przedsiębiorca musi wypełnić stosowne dokumenty i oświadczenia, po czym koniecznie wysłać je musi do Podmiotowego Systemu Finansowania.

  Jeśli nie zostanie to zrealizowane, zapis na wybraną usługę automatycznie zostanie po pewnym czasie anulowany. Samo wysłanie dokumentów nie zawsze jednak oznacza możliwość skorzystania z usługi, bowiem dodatkowo musza one przejść jeszcze przez odpowiedni proces weryfikacyjny.

  Zawsze operator wylicza wysokość wkładu własnego wymaganą dla wybranej usługi, co jest informacją widoczną dla przedsiębiorcy, który jest na bieżąco informowany o postępach w jego sprawie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.