Jak działa BUR i dla kogo przeznaczone są zawarte tam szkolenia

BUR czyli po prostu Baza Usług Rozwojowych to nic innego jak baza usług prowadzona w formie systemu teleinformatycznego. Zarówno pomysłodawcą jak i głównym realizatorem platformy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

11 października 2018
zdjęcie - Jak działa BUR i dla kogo przeznaczone są zawarte tam szkolenia

 

BUR czyli po prostu Baza Usług Rozwojowych to nic innego jak baza usług prowadzona w formie systemu teleinformatycznego.

Zarówno pomysłodawcą jak i głównym realizatorem platformy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Działalność Bazy Usług Rozwojowych przede wszystkim opiera się na podejmowaniu działań związanych z:

  • publikowaniem ofert usług rozwojowych przez wybrane firmy zajmujące się na co dzień doszkalaniem pracowników,
  • zapisywaniem uczestników na poszczególne szkolenia rozwojowe da pracowników (tu warto jednak wspomnieć, że nie ma możliwości realizacji płatności za szkolenie na poziomie BUR),
  • regularnym i systematycznym zamieszczaniu oraz aktualizowaniu ogłoszeń odnoszących się do zapotrzebowania przedsiębiorstw na oferty szkoleniowe.

 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Jeśli przedsiębiorca jest zainteresowany skorzystaniem z jakiejkolwiek oferty znajdującej się w Bazie Usług Rozwojowych musi postępować dokładnie w zgodzie z założeniami Podmiotowego Systemu Finansowania. W pierwszej kolejności jednak przedsiębiorcą za pośrednictwem BUR musi znaleźć te najbardziej interesującą go ofertę.

Jeśli już taką znajdzie, koniecznie musi się zarejestrować za pośrednictwem BUR i dokonać zapisu na wybraną przez siebie usługę (zdarzyć się może, że przy ograniczonej ilości miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego też czasem z podjęciem ostatecznej decyzji nie należy zbyt długo zwlekać).

Aby zapis na usługę był aktualny i potwierdzony, przedsiębiorca musi wypełnić stosowne dokumenty i oświadczenia, po czym koniecznie wysłać je musi do Podmiotowego Systemu Finansowania.

Jeśli nie zostanie to zrealizowane, zapis na wybraną usługę automatycznie zostanie po pewnym czasie anulowany. Samo wysłanie dokumentów nie zawsze jednak oznacza możliwość skorzystania z usługi, bowiem dodatkowo musza one przejść jeszcze przez odpowiedni proces weryfikacyjny.

Zawsze operator wylicza wysokość wkładu własnego wymaganą dla wybranej usługi, co jest informacją widoczną dla przedsiębiorcy, który jest na bieżąco informowany o postępach w jego sprawie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.