Kursy dofinansowane

Każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że znalezienie wymarzonej pracy nie jest rzeczą łatwą. Na szczęście odpowiednie wykształcenie znacząco zwiększa nasze szanse na znalezienie ciekawej pracy.

11 grudnia 2018
zdjęcie - Kursy dofinansowane

 

Każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że znalezienie wymarzonej pracy nie jest rzeczą łatwą. Na szczęście odpowiednie wykształcenie znacząco zwiększa nasze szanse na znalezienie ciekawej pracy. Większość ludzi pragnie, by ich praca była dobrze płatna.

Zapominamy często, że powinna nas również choć trochę interesować. Dużo łatwiej jest bowiem podnosić kwalifikacje z dziedziny, która nas interesuje.

Ostatnio bardzo modne są różnego rodzaju szkolenia oraz kursy dofinansowane przez Unię Europejską. Na stronie internetowej Bazy Usług Rozwojowych znajdziemy całe mnóstwo ciekawych propozycji szkoleniowych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze webinary i szkolenia online

  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting

Zobacz nasze szkolenia online dla handlowców, szkolenia online menadżerskie czy szkolenia online z efektywności osobistej. Zapraszamy!

Nie każdy z nas posiada nieograniczone środki finansowe. Z tego też względu najchętniej korzystamy z dofinansowanych kursów i szkoleń. Na stronie Bazy Usług Rozwojowych znajdziemy szkolenia i kursy z różnych dziedzin, takich jak na przykład szkolnictwo, prawo czy informatyka.

Znajdziemy zarówno wsparcie dla osób indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Warto zatem zaznajomić się z ofertą interesującego nas kursu.

Musimy również pamiętać o tym, aby sprawdzić czy jest możliwe dofinansowanie dla danego kursu. Zdarza się bowiem, że dany kurs jest dedykowany przedsiębiorcom. Wówczas jako osoby indywidualne nie będziemy mogli z niego skorzystać.

Warto jednak na bieżąco sprawdzać czy na stronie internetowej Bazy Usług Rozwojowych nie pojawiły się nowe szkolenia. Kursy dofinansowane ze środków unijnych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i często musimy się śpieszyć, by zarezerwować sobie miejsce.

Większość kursów dofinansowanych odbywa się na żywo, ale niektóre odbywają się przez internet.

Zmieniające się przepisy prawne sprawiają, że wiele osób chętnie uczęszcza na kursy prawnicze.

Ostatnio bardzo popularne są szkolenia dotyczące RODO. Takie szkolenie może być jak najbardziej dofinansowane ze środków unijnych. Tego rodzaju szkolenie jest potrzebne właściwie każdemu.

Znajomość RODO przyda się nam zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Wejście w życie tychże przepisów spowodowało bowiem zmiany w życiu nas wszystkich.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.