Kursy unijne

Członkostwo w Unii Europejskiej posiada pewne wady jak i zalety. Jednak jedną dużą zaletą jest to, że wielu bezrobotnych może korzystać z bezpłatnych kursów unijnych, dzięki którym mogą stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, dzięki którym będzie im prościej znaleźć pracę w przyszłości lub nawet założyć własną działalność.

zdjęcie - Kursy unijne


Członkostwo w Unii Europejskiej posiada pewne wady jak i zalety. Jednak jedną dużą zaletą jest to, że wielu bezrobotnych może korzystać z bezpłatnych kursów unijnych, dzięki którym mogą stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, dzięki którym będzie im prościej znaleźć pracę w przyszłości lub nawet założyć własną działalność.

Kursy unijne czy też szkolenia można odnaleźć na stronach internetowych poświęconych tematyce szkoleń dofinansowywanych przez Unię Europejską, bądź nawet na stronach internetowych na których można szukać ofert pracy. Tam również pracodawcy publikują kursy unijne, które można odbyć bezpośrednio u pracodawcy.

Odkąd Polska weszła do struktur Unii Europejskiej pojawiła się szeroka oferta szkoleń skierowanych zarówno do firm, instytucji, jak i do osób prywatnych Mogą korzystać z niej wszyscy, którzy są otwarci na nową wiedzę i świadomi tego, jak wielką szansę rozwoju może im ona zapewnić.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Dlatego nie trzeba się bać, tylko warto korzystać z takich możliwości, jeżeli są nam dane, ponieważ nie wiadomo jak długo będą jeszcze takie możliwości.

Europejski Fundusz Społeczny daje możliwość otrzymania dofinansowania na takie kursy jak: szkolenia zawodowe, stypendia, praktyki zawodowe, doradztwo oraz pośrednictwo zawodowe, a także wiele innych projektów.

Większość z nich jest bezpłatna lub odpłatna za symboliczną kwotę. Zatem są to bardzo opłacalne kursy. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać informacji na temat aktualnych kursów z Unii Europejskiej to warto udac się do najbliższego urzędu pracy, w którym pracownicy powinni taką wiedzę posiadać i udostępniać ją zainteresowanym.

Dodatkowo można szukać na własną rękę, ponieważ w internecie jest wiele stron, na których znajdują się ogłoszenia o szkoleniach finansowanych z UE, np. baza usług rozwojowych, gdzie można znaleźć wiarygodne zestawienie aktualnie przeprowadzanych szkoleń finansowanych z Unii Europejskiej lub dofinansowanych z EFS.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.