Kursy unijne

Prowadzenie własnej działalności wymaga od nas szeregu nie tylko nakładów finansowych ale także odpowiedniej wiedzy, która pozwoli nam na to by prowadzona firma dążyła do jak najbardziej efektywnego pozyskiwania pieniędzy.

 

Prowadzenie własnej działalności wymaga od nas szeregu nie tylko nakładów finansowych ale także odpowiedniej wiedzy, która pozwoli nam na to by prowadzona firma dążyła do jak najbardziej efektywnego pozyskiwania pieniędzy.

Oczywiście chcąc się rozwijać, czy też powiększać możliwość naszej działalności niezbędne są pieniądze, o które nieraz jest bardzo ciężko.

Na szczęście od kiedy tylko Unia Europejska działa na terenie naszego kraju i pozwala na prowadzenie różnego typu dofinansowań dla przedsiębiorców także otworzył się szereg nowych możliwości.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
Zapraszamy do zapoznania się z:

Innymi słowy za fundusze unijne można podnieść swoje kompetencje, czy też kompetencje pracowników zdobyć finansowe zabezpieczenie na nowe potrzeby oraz uzyskacie doradztwo, jak i pomoc prawną w zakresie interesujących nas aspektów.

Oczywiście to nie jest wszystko co mogą dostarczyć odpowiednie instytucje związane z finansowaniem unijnym.

Chcąc poznać więcej szczegółów, czy też zyskać dostęp do bazy jakie będą miały informacje na temat tego jakie usługi są aktualnie dofinansowywane, warto odwiedzić stronę centrum rozwoju małych średnich i dużych przedsiębiorstw.

Wybrać sobie pomoc

Aby móc uzyskać odpowiednią pomoc, która da nam faktyczne wymierne korzyści warto zajrzeć do bazy usług rozwojowych, gdyż tam poprzez odpowiednie wyszukiwanie możemy dotrzeć do korzystnych szkoleń czy też kursów, a także studiów podyplomowych różnego rodzaju zniżek oraz doradztwa, która pomoże w najlepszy sposób wesprzeć nasze przedsiębiorstwo.

Wszystko to jest zebrane w odpowiednie kategorie dotyczące poszczególnych aspektów możliwych działalności w tym między innymi administracji, aspektów artystycznych i ekologii, finansów, logistyki i medycyny, motoryzacji, psychologii szkolnictwa, zarządzania itp.

Platforma także prowadzi swego rodzaju startupy, które pomagają na rozwijanie swoich przedsiębiorstw kiedy jesteśmy dopiero osobami z pomysłem.

Innymi słowy jeżeli nadarzy się możliwość skorzystania z tego rodzaju usług to warto po nią sięgnąć, gdyż będzie ona niezmiernie pomocna.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.