Najlepsze pomysły na firmową imprezę

Impreza firmowa pomysły – Wielu pracodawców bardzo dobrze wie, że zgrany i świetnie potrafiący się ze sobą komunikować zespół osiąga znacznie lepsze wyniki w pracy niż te skonfliktowany i nie potrafiący skutecznie się między sobą porozumiewać.

zdjęcie - (the_title())

 

Najlepsze pomysły na firmową imprezę

Dlatego w wielu firmach co jakiś czas organizowane są imprezy integrujące zespół. Może to być zwykłe spotkanie na mieście, może być to również ciekawy wyjazd łączący integrację i szkolenie pracowników.

Integracja grupy będzie korzysta tylko wtedy, gdy zostanie dobrze i ciekawie zorganizowana. Dobrze by była osoba czuwająca nad całym projektem, posiadająca umiejętność łatwego i szybkiego łagodzenia konfliktów, które z dużym prawdopodobieństwem prędzej czy później mogą nastąpić.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Specjaliści od organizacji tego typu imprez potrafią skutecznie i co najważniejsze bardzo ciekawie połączyć dobrą zabawę wraz z edukacją.

Każdy wyjazd czy spotkanie poza miejscem pracy może zacieśniać więzi i poprawiać relacje, bowiem w takich sytuacjach pracownicy poznają się od strony pozazawodowej, bez zbędnego stresu jaki często wielu z różnych przyczyn przeżywa w pracy.

Od dawna wiadomo, że najlepsza impreza firmowa to ta niestandardowa, ciekawa i rzadko spotykana. Poniżej znajduje się kilka przykładów takich imprez.

Impreza firmowa pomysły


Być może niektórym pewne pomysły na integrację mogą wydać się nieco dziecinne, ale tu liczy się dobra zabawa w miłym gronie.

Piłkarskie szaleństwo - piłka nożna od lat jest niemal sportem narodowym w naszym kraju więc nie ma co się dziwić, że ku jej czci poświęca się również imprezy firmowe. Nic tak dobrze nie uczy współpracy jak gry drużynowe, uczące dążenia do określonego celu wspólnie, co oznacza konieczność posiadania umiejętności szybkiego i właściwego podziału zadań pomiędzy poszczególnych członków drużyny.

Sama zabawa polega po prostu na rozegraniu meczu. I wbrew pozorom nie biorą w nim udziału tylko i wyłącznie panowie.

Szalone lata.... czyli impreza tematyczna w stylu z dawnych lat. Pracownicy przebierają się zgodnie z obowiązującymi wówczas trendami, im więcej kiczu i tandety tym przebranie stanowi większą atrakcję dla pozostałych. Takie zabawy głównie opierają się na tańcu przy muzyce z tamtych lat. Nie brakuje również innych atrakcji, oczywiście ściśle związanych z motywem przewodnim wieczoru.

Taka integracja nastawiona jest raczej na wspólną zabawę i poznawanie się od strony prywatnej, niż jakiekolwiek szkolenia czy zajęcia edukacyjne.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.