Imprezy firmowe organizacja

Zapewnienie rozrywek pracownikom danej firmy jest bardzo istotną kwestią. Chodzi tutaj nie tylko o zapewnienie możliwości zrelaksowania się po wielu godzinach ciężkiej pracy.

Gamma - Imprezy firmowe organizacja

Imprezy firmowe organizacja


Umożliwienie zregenerowania sił, zajmując się czynnościami całkowicie niezwiązanymi z pracą, okazuje się pomocne w budowaniu poprawnej relacji z pracownikami.
Wielkie przedsiębiorstwa nie takie straszne

Można by pomyśleć, iż praca w dużej korporacji wiąże się z utrapieniem, jakim jest mocny stres. Wiele osób uważa, iż pracując w takiej firmie nie ma zapewnionego czasu na potrzeby osobiste, co wiąże się z niską produktywnością. Prawda jest jednak nieco inna. Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna stosować tak zwany "czynnik odstresowujący".

Chodzi tutaj o nic innego, jak zapewnienie pracownikom rozrywek na świeżym powietrzu, czy też integracyjnych. Spotkania integracyjne stanowią nierozłączny element dobrze prosperującej firmy, nie tylko podnosząc jakość oferowanych usług i reputację.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Stosowanie takiego rodzaju udogodnienia pracowniczego pomaga zniwelować problem, jakim jest (często spotykany) brak sił na wykonywanie obowiązków. Czy integracje są jednak jedyną opcją umilenia czasu pracy?
Rozrywka na pierwszym miejscu

Pisząc o dbaniu o pracowników, nie można pominąć kwestii szkoleń. Opcja, jaką są szkolenia wyjazdowe, pozwala poznać również daną kulturę w miejscu, w którym oddział się znajduje. Kolejną (można powiedzieć, że wręcz najistotniejszą) kwestią jest teambuilding.

Najprościej można to sformułowanie wyjaśnić jako organizację rywalizacji, w których wymagane są zespoły. Uczestnicząc w takim przedsięwzięciu można bardzo szybko polepszyć kontakty z innymi pracownikami, przez co późniejsza praca w biurze okaże się przyjemniejsza.

W tym momencie pojawia się organizacja imprez firmowych. Warto znać podstawy, jakimi powinni kierować się organizatorzy takich imprez, bowiem pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów i niedomówień, wynikłych z niewłaściwego przygotowania przedsięwzięcia.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.