Szkolenia dotyczące projektów unijnych – dlaczego warto z nich korzystać?

Odpowiednie szkolenia to na pewno bardzo dobra możliwość rozwoju nie tylko całej firmy, ale także pracowników. Nie dziwi więc fakt, że z każdym rokiem coraz więcej przedsiębiorstw poszukuje odpowiednich kursów, z których mogą skorzystać ich pracownicy. Jednymi z tych, które cieszą się rosnącą popularnością są szkolenia dotyczące dofinansowań unijnych oraz tego, w jaki sposób można się o nie ubiegać.

zdjęcie - Szkolenia dotyczące projektów unijnych – dlaczego warto z nich korzystać?

 

Odpowiednie szkolenia to na pewno bardzo dobra możliwość rozwoju nie tylko całej firmy, ale także pracowników. Nie dziwi więc fakt, że z każdym rokiem coraz więcej przedsiębiorstw poszukuje odpowiednich kursów, z których mogą skorzystać ich pracownicy.

Jednymi z tych, które cieszą się rosnącą popularnością są szkolenia dotyczące dofinansowań unijnych oraz tego, w jaki sposób można się o nie ubiegać. Ponadto dostępne są także różnorodne projekty unijne, które nie zawsze oznaczają dla firm pieniądze, ale możliwość znacznie lepszego rozwoju i zaistnienia na rynku.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.Zobacz co oferujemy: Zapoznaj się z listą szkolenia sprzedażowe

Firmy bardzo często wyszukują ciekawe projekty unijne szkolenia w ich ramach bowiem bardzo często są bezpłatne, finansowane przez Unię czy też ich cena jest bardzo atrakcyjna właśnie dzięki unijnym dotacjom na ich prowadzenie. Dotyczą one różnorodnych tematów, jednak najczęściej pojawiają się takie, które dotyczą sposobu uzyskiwania funduszy i dofinansowań dla firm.

Unijne fundusze to możliwość pozyskiwania pieniędzy z bardzo różnorodnych źródeł. Dlatego też szkolenia z tego zakresu bardzo często zawierają wiele informacji dotyczących możliwość uzyskiwania pieniędzy. Te jednak, aby były w zasięgu firmy wymagają złożenia odpowiednich wniosków, dotrzymania terminów czy spełnienia innych, narzuconych wymogów.

Osoby, które w takich szkoleniach uczestniczą mają możliwość zapoznania się z istotnymi dla nich informacjami jak również dowiadują się, jak nabytą wiedzę wykorzystać w praktyce.

W bardzo wielu przypadkach w tego typu szkoleniach uczestniczą osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie funduszy i zarządzanie finansami firmy. W przypadku większych przedsiębiorstw jest to zazwyczaj kadra kierownicza, jednak w bardzo wielu uczestniczą także osoby samodzielnie prowadzące działalność.

Bez względu jednak na wielkość firmy dla każdej możliwość uzyskania dotacji unijnej to bardzo dobra możliwość rozwoju i zwiększania swoich zysków. Nie dziwi więc na pewno fakt, że z każdym rokiemz dofinansowanych szkoleń korzysta coraz więcej firm i osób.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.