Rejestr usług rozwojowych

Dofinansowania z Unii Europejskiej, które od kilku lat prężnie wspomagają polskich przedsiębiorstw w rozwijaniu swoich pomysłów obejmują wiele różnych zakresów nie tylko finansowych. Mowa tutaj także między innymi o szkoleniach, kursach czy też pomocach prawnych z jakimi można się spotkać w wielu miejscach.

   

  Dofinansowania z Unii Europejskiej, które od kilku lat prężnie wspomagają polskich przedsiębiorstw w rozwijaniu swoich pomysłów obejmują wiele różnych zakresów nie tylko finansowych. Mowa tutaj także między innymi o szkoleniach, kursach czy też pomocach prawnych z jakimi można się spotkać w wielu miejscach.

  Chcąc jednak uzyskać dostęp do pełnego obrazu tego czego możemy oczekiwać od Unii Europejskiej warto zajrzeć do tak zwanego Rejestru Usług rozwojowych. Należy zwrócić uwagę, że wpisując to hasło zetkniemy się z analogicznym określeniem jakim jest baza usług rozwojowych, gdyż od 25 sierpnia bieżącego roku w ten też sposób zostało to przemianowane.

  Czym jest baza usług rozwojowych?

  Najprościej ujmując jest to bezpłatna platforma, która zawiera wszelkiego rodzaju oferty i usługi rozwojowe mogące przyjmować formy na przykład szkoleń i kursów doradztwa, studiów, mentoringu czy też coachingu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Pozwalają one na większe rozwijania swojej własnej osoby jakie przedsiębiorstwa w celu poszerzenia swoich możliwości jaki zarabiania większości pieniędzy. sama baza jest dostępna pod adresem usługirozwojowe. park. gov. pl kim poszukując właśnie takich informacji warto wejść na tą stronę. Przyjrzyjmy się bliżej co zapewnia nam ta baza.

  Główne funkcje

  Mowa tutaj między innymi o tym iż dawniejsze rejestr usług rozwojowych gwarantuje powszechny dostęp do wszelkich informacji dotyczących podmiotów prowadzących usługi z tego zakresu. Ponadto otwiera użytkownikom możliwość pozyskania usługi najbardziej dla nich niezbędnej nawet jeżeli nie jest ona w rejestrze patformy, jak i oddaje przyzwolenie na ocenianie poszczególnych usług tak by sprawdzić, które są najbardziej potrzebne, a które zaś nie.

  Co więcej baza ta pozwala usługodawcą na rejestrację w krajowym systemie usług będącej systemem regionalnego podmiotu, który wspomaga właśnie rozwijanie się danych przedsiębiorstw. Innymi słowy jest to znakomite miejsce, które pozwoli w naszej firmie jeszcze bardziej się rozwinąć i zyskać szereg korzyści.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.