Szkolenia dla firm Warszawa – oferta i możliwości

Szkolenia z technik sprzedaży to bardzo dobry pomysł na zwiększenie obrotów firmy. Pracownicy przeszkoleni w tym zakresie będą wiedzieli, jak wypromować dany produkt, w jaki sposób trzeba rozmawiać z klientem, jak dokonać właściwej prezentacji danej rzeczy itd. Jednak pozostaje jedna kwestia – w jaki sposób wybierać szkolenia? Jakimi zasadami kierować się podczas wyboru?
 
Szkolenia z technik sprzedaży to bardzo dobry pomysł na zwiększenie obrotów firmy. Pracownicy przeszkoleni w tym zakresie będą wiedzieli, jak wypromować dany produkt, w jaki sposób trzeba rozmawiać z klientem, jak dokonać właściwej prezentacji danej rzeczy itd. Jednak pozostaje jedna kwestia - w jaki sposób wybierać szkolenia? Jakimi zasadami kierować się podczas wyboru?

1) wybór odpowiedniego szkolenia

Przede wszystkim na początek warto wspomnieć, że musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że jedno szkolenie nigdy nie wystarczy, aby osiągnąć sukces w firmie. Świetnie, że zrobiliśmy pierwszy krok i zdecydowaliśmy się na szkolenie z technik sprzedaży, niemniej jednak jeśli nasi pracownicy będą je znali, a nie będą potrafili się zaprezentować, a ponadto w naszej firmie kuleć będzie strona reklamowa, to dużo nie zdziałamy... Oczywiście, część z czytelników pomyśli teraz, że w zasadzie po co w takim razie inwestować w jakiekolwiek szkolenia, skoro każde następnego pociąga tylko za sobą kolejne wydatki? Jednak warto zauważyć, że już po jednym dobrym szkoleniu szybko zauważymy znaczącą poprawę działania firmy, a co za tym idzie - większe zyski.

2) wybór odpowiedniej firmy

Kiedy zacznijmy szukać firmy, która przeprowadziłaby dla nas szkolenie, to zauważymy, że dzisiaj w zasadzie takich firm to jest mnóstwo. Pamiętajmy, że część z nich tworzą osoby, które wywęszyły możliwość łatwego zarobku w coachingu... Tych oczywiście zdecydowanie należy unikać. Jak jedna możemy się przed nimi obronić? Otóż przede wszystkim sprawdźmy, jakie kompetencje i doświadczenie ma osoba prowadząca z nami szkolenie. Od jak wielu lat zajmuje się danym zagadnieniem? Czy posiada jakieś doświadczenie praktyczne w danym zakresie? Czy rzeczywiście doszła do jakiegoś sukcesu. Co jest bowiem niezmiernie istotne - każdy z nas powinien uczyć się od najlepszych. Nie wybierajmy szkolenia z technik sprzedaży prowadzonego przez nowicjusza w tym zakresie, kierując się zasadą, że przecież my też niewiele umiemy. Lepiej od razu iść do profesjonalisty.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.