Szkolenia dla kierowników projektów z zakresu, czasu i kosztów projektu

Na rynku obecnie oferowanych jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń dla kierowników projektów na różnych poziomach zaawansowania. Jednym z tego rodzaju szkoleń, przeznaczonych dla zaawansowanych kierowników, jest szkolenie z zakresu zarzadzania zakresem projektu, czasem i kosztami. Szkolenie na poziomie zaawansowanym realizowane jest w ciągu dwóch dni roboczych w dwóch sesjach ośmiogodzinnych (w sumie szesnaście godzin szkolenia).

zdjęcie - Szkolenia dla kierowników projektów z zakresu, czasu i kosztów projektu
 
Na rynku obecnie oferowanych jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń dla kierowników projektów na różnych poziomach zaawansowania. Jednym z tego rodzaju szkoleń, przeznaczonych dla zaawansowanych kierowników, jest szkolenie z zakresu zarzadzania zakresem projektu, czasem i kosztami. Szkolenie agile foundation na poziomie zaawansowanym realizowane jest w ciągu dwóch dni roboczych w dwóch sesjach ośmiogodzinnych (w sumie szesnaście godzin szkolenia).

Opisywane agile project management szkolenie koncentruje się na trzech głównych czynnikach ograniczających zespół podczas realizacji każdego projektu: zakresie, czasie i budżecie. Zadaniem każdego kierownika, a jednocześnie kluczem do zrealizowania założonych rezultatów projektu jest precyzyjne zidentyfikowanie wymagań wszystkich interesariuszy, na których podstawie dokonywana jest definicja zakresu przewidywanych w ramach przedsięwzięcia działań.

Po wykonaniu tej czynności dochodzi do zaplanowania harmonogramu działań oraz budżetu. Bardzo istotne znaczenie ma również umiejętne zarządzania zmianami wszystkich trzech opisywanych parametrów, tak by działania były nieustannie dostosowywanie do wymogów otoczenia, dzięki czemu projekt będzie efektywny i zakończony sukcesem.

Podczas szkolenia każdy z uczestników nauczy się przeprowadzania analizy wartości wypracowanej, dzięki której będzie mógł w sposób maksymalnie skuteczny, monitorować, nadzorować i kontrolować przebieg projektu oraz prognozować jego dalsze losy i potrzeby. Realizacja przedsięwzięcia zgodnie z wyznaczonym dla niego zakresem, w określonym czasie i w zgodzie z założeniami budżetu pozostaje głównym i najważniejszym wyznacznikiem powodzenia każdego projektu i sukcesu jego kierownika.

Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w szkoleniu otrzymają, po jego zakończeniu, stosowny certyfikat uczestnictwa w opisywanym przedsięwzięciu (certyfikaty PMI REP). Szkolenie polecane jest nie tylko kierownikom projektów, ale także członkom zespołów projektowych i kadrze nadzorującej realizację projektów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.