Szkolenia dofinansowane z UE

Szkolenia dofinansowane z UE to propozycja kursów, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Dedykowane są dla osób, które poszukują samorozwoju, ale także dla takich, które chcą się dokształcać nie ponosząc większych kosztów.

11 października 2018
zdjęcie - Szkolenia dofinansowane z UE

 

Szkolenia dofinansowane z UE to propozycja kursów, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Dedykowane są dla osób, które poszukują samorozwoju, ale także dla takich, które chcą się dokształcać nie ponosząc większych kosztów.

Coraz częściej wśród naszych znajomych spotykamy dorosłe osoby, które biegną na dodatkowe zajęcia. Jest to kurs językowy czy nawet studia podyplomowe. Często korzystają z takich okazji jak szkolenia dofinansowane z UE. Fundusze Europejskie mają bogatą ofertę możliwości poszerzania wiedzy czy umiejętności. Jest to oferta na szkolenia bezpłatne lub za stosunkowo niewielką opłatą.

Dzięki Funduszom Europejskim powstaje również wiele ciekawych projektów. W nich na przykład jest najważniejszy rozwój zawodowy. Osoby zainteresowane uczestnictwem w takich specjalistycznych szkoleniach czy ewentualnie kursach, mają pewność, że szkolenia te są bardzo dobrej jakości.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze webinary i szkolenia online

  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting

Zobacz nasze szkolenia online dla handlowców, szkolenia online menadżerskie czy szkolenia online z efektywności osobistej. Zapraszamy!

Szkoleniowcy i programy są zawsze weryfikowane i kontrolowane przez różne instytucje. Przede wszystkim i najważniejsze, że są bezpłatne lub tańsze.

W ofercie znajdują się m. in. kursy zawodowe, kwalifikacyjne, jak również i specjalistyczne szkolenia językowe oraz popularne informatyczne. Dofinansowane projekty można znaleźć za pośrednictwem wyszukiwarki dotacji albo w specjalnych Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w twojej okolicy. Działają najczęściej w miejscowych urzędach.

Ciekawym źródeł szkoleń jest również Baza Usług Rozwojowych. Zawiera ona obecnie ponad dwanaście tysięcy ofert. Są to różne szkolenia, kursy zawodowe, z doradztwa, studia podyplomowe, mentoring czy coaching.

Czasem, gdy chcemy się zatrudnić na naszej drodze staje brak doświadczenia w danej dziedzinie, niewystarczające kwalifikacje czy zawód niepasujący do obecnego zapo­trzebowania na rynku. To już nie jest tak duży problem, jaki się może wydawać.

Można temu spokojnie zaradzić. Taką szansę daje przede wszystkim pakiet działań szkoleniowych finansowanych ze środków unijnych i skierowanych do osób, które nie są aktywne zawodowo.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.