Szkolenia dofinansowane z UE – czy to się opłaca?

Szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej to jeden z wiodących sposobów na podniesienie kompetencji pracowniczych. Ich główną zaletą jest cena: kursy są organizowane bezpłatnie lub dofinansowane nawet w 80%. Bezpłatne szkolenia przeznaczone są dla osób bezrobotnych, które nie posiadają wykształcenia wyższego: prowadzone są dla wszystkich, którzy wchodzą lub powracają na rynek pracy.

   

  Szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej to jeden z wiodących sposobów na podniesienie kompetencji pracowniczych. Ich główną zaletą jest cena: kursy są organizowane bezpłatnie lub dofinansowane nawet w 80%.

  Bezpłatne szkolenia przeznaczone są dla osób bezrobotnych, które nie posiadają wykształcenia wyższego: prowadzone są dla wszystkich, którzy wchodzą lub powracają na rynek pracy.

  Szkolenia dofinansowane z UE prowadzone są również dla osób pracujących - w tym przypadku uczestnik (lub pracodawca) pokrywa niewielki procent całej ceny kursu. Fundusze unijne mogą zapewnić nawet 80% dofinansowanie całego kursu.

  To doskonała okazja przede wszystkim dla pracodawców, którzy mogą zapewnić podniesienie kompetencji i kwalifikacji pracowników. Kursy dofinansowane ze środków unijnych mają jednak pewne ograniczenie: uczestnicy muszą być zatrudnieni w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Kursy unijne są przede wszystkim okazją do podniesienia lub zdobycia kwalifikacji. Uczestnicy mogą liczyć na fachową pomoc specjalistów: kursy odbywają się za pośrednictwem zarejestrowanych, cenionych i profesjonalnych przedsiębiorstw o charakterze edukacyjnym.

  Oznacza to, że pracodawca (lub sam pracownik) może wybrać nie tylko interesującą go dziedzinę szkoleń, ale również firmę, która będzie świadczyć usługi szkoleniowe.

  Pozwala to na zachowanie konkurencyjności oraz umożliwia dobór przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla przedstawicieli określonej branży.

  Uczęszczanie na szkolenia i kursy to również sposób na zawarcie nowych znajomości branżowych oraz aktywne i efektywne spędzanie czasu. Dla pracodawców wiąże się to również z uzyskaniem opinii przedsiębiorstwa przyjaznego pracownikom, które inwestuje w kapitał ludzki.

  Umożliwia to zapewnienie odpowiedniej atmosfery, jak i również zwiększenie zależności między pracownikiem a pracodawcom, dzięki której obie ze stron zyskują korzyści i mogą skuteczniej współpracować w celu szybszego rozwoju przedsiębiorstwa.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.