Szkolenia managerskie Poznań

Manager to osoba, która w swojej codziennej pracy uczestniczy w procesie zarządzania. Do jego zadań należy między innymi planowanie pracy, podejmowanie związanych z nią decyzji, zarządzanie osobami bezpośrednio mu podwładnymi, motywowanie ich, kontrolowanie, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi i tak dalej.

zdjęcie - (the_title())


Szkolenia managerskie Poznań

Manager to osoba, która w swojej codziennej pracy uczestniczy w procesie zarządzania. Do jego zadań należy między innymi planowanie pracy, podejmowanie związanych z nią decyzji, zarządzanie osobami bezpośrednio mu podwładnymi, motywowanie ich, kontrolowanie, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi i tak dalej.

Managerów podzielić można zarówno pod względem szczebla - prezes firmy jest więc managerem najwyższego szczebla, kierownicy działu średniego, zaś kierownik zmiany czy konkretnego zespołu - managerem pierwszej linii.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online: Zobacz również nasze szkolenia po angielsku

Podziału można też dokonać ze względu na obszar zarządzania, i tak wyróżnić możemy managerów public relations, managerów finansów czy managerów zasobów ludzkich.

To właśnie zarządzanie zasobami ludzkimi najczęściej kojarzone jest z pracą osoby zatrudnionej na stanowisku managerskich, zwykle jest też ono najbardziej wymagające - nasze działania mają bowiem wpływ na pracę wielu osób i to od nich zależy, na ile będzie ona skuteczna i przynosząca oczekiwane rezultaty.

Osoby, które planują w przyszłości podjąć pracę na stanowisku związanym z managementem oraz wszyscy managerowie, którzy pragną zwiększyć swoje kompetencje zawodowe mają możliwość skorzystania z jednego z wielu szkoleń managerskich, które w Poznaniu organizowane są przez takie placówki jak SEMPER, BERNDSON, TrainBrain, Integra Consulting Poland czy Open Horizon Consulting.

Korzyści, jakie wynieść można z tego typu szkolenia to między innymi umiejętność budowania i wzmacniania autorytetu, podejmowanie skutecznych działań w sytuacjach trudnych, kryzysowych czy konfliktowych, prowadzenie mediacji, efektywna komunikacja, rozwijanie umiejętności pracowników i efektywne wykorzystywanie ich potencjału, rozwój zaangażowania osób zatrudnionych w powierzone im zadania raz właściwa motywacja, organizacja pracy w przyjaznej atmosferze i inne.

W trakcie warsztatów poznać można różne rodzaje przywództwa i wybrać dla siebie odpowiednie i najefektywniejszy, dzięki czemu zwiększy się efektywność całego zespołu, który nam podlega.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.