Szkolenia PMI

Szkolenia z zakresu zarządzania projektami cieszą się dużą popularnością wśród menedżerów, którzy pragną rozszerzyć swoje kompetencje o kompleksową wiedzę z zakresu wdrażania, koordynacji i oceny różnych firmowych przedsięwzięć.

Gamma - Szkolenia PMI

   

  Szkolenia z zakresu zarządzania projektami cieszą się dużą popularnością wśród menedżerów, którzy pragną rozszerzyć swoje kompetencje o kompleksową wiedzę z zakresu wdrażania, koordynacji i oceny różnych firmowych przedsięwzięć. Jednak aby inwestycja w odpowiednie wykształcenie mogła się zwrócić, powinniśmy pamiętać o korzystaniu z kursów, które są akredytowane przez najbardziej prestiżowe i największe ośrodki naukowe. Do takich należą właśnie szkolenia PMI - Project Management Institute, które organizowane są na całym świecie poprzez respektowanie konkretnej metodologii.

  Project Management Institute to bez wątpienia najbardziej poważane na świecie stowarzyszenie, które zajmuje się problematyką zarządzania projektami i procesami. Ich regulacje, badania i wprowadzane metody opracowywane są przez najlepszych światowych specjalistów z zakresu nauk o zarządzaniu. Kursy PMI sprawiają, że przekazywana wiedza jest zgodna z najnowszymi ustaleniami Instytutu. Ale akredytowane szkolenie PMI ma także jeszcze jedną zaletę: pozwala na doskonały wpis w życiorysie, który bez wątpienia zostanie doceniony przez przyszłych pracodawców. Dzięki połączeniu wiedzy merytorycznej, ćwiczeń pod okiem wybitnych specjalistów oraz prywatnej praktyce projektowej na obszarze miejsc pracy, osoba, która ukończy szkolenie PMI jest osobą, która bez wątpienia potrafi połączyć teorię z praktycznym wykorzystaniem umiejętności.

  W Polsce istnieje wiele placówek, które prowadzą szkolenia akredytowane przez Project Management Institute. Dzięki tej akredytacji uczestnicy każdego kursu mają gwarancję, że ich wiedza pochodzi od najlepszych, światowych specjalistów z zakresu nauk o zarządzaniu. Pozwala to na odbycie szkoleń, które nie tylko pozwolą na rozszerzenie horyzontów, ale także kompleksowo przygotują do pełnionych w przyszłości obowiązków. Dzięki temu odbycie akredytowanego kursu będzie z pewnością elementem docenionym przez każdego pracodawcę, który pragnie zatrudnić najlepszych w branży specjalistów od zarządzania projektami.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie z zarządzania projektami. Na szkoleniu zostaną omówienie kluczowe aspekty związane z zarządzaniem projektami wg. PMI: specyfika pracy projektowej, procesy i fazy w projekcie, kamienie milowe, komunikacja w projekcie, zarządzanie ryzykiem i struktura projektu.Zobacz też zarządzanie czasem szkolenie. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym działem szkoleń menadżerskich.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.