Szkolenia sprzedażowe Gdańsk

Sprzedaż jest procesem, który generuje zyski lub straty dla firmy. Aby efektywnie prowadzić swój biznes trzeba znać kilka zasad, dzięki którym można wyeliminować błędy w swojej pracy.

zdjęcie - (the_title())


Szkolenia sprzedażowe Gdańsk

Sprzedaż jest procesem, który generuje zyski lub straty dla firmy. Aby efektywnie prowadzić swój biznes trzeba znać kilka zasad, dzięki którym można wyeliminować błędy w swojej pracy.

Szkolenia nawiązują do technik psychologicznych, dzięki którym uczestnicy szkolenia poznają techniki skutecznej, perswazyjnej rozmowy z klientem. Trzeba potrafić określić cel prezentacji sprzedażowej klientowi.

Ważna jest także umiejętność organizacji czasu swojej pracy, oraz umiejętność rozpoznania złodziei czasu, którzy pożerają czas, przez co nie zarządzamy nim efektywnie. Jest to marnotrawstwo czasu, który można efektywnie zaplanować i zrobić podczas niego coś pożytecznego.

Asertywność jest cechą którą powinien posiadać każdy dobry sprzedawca. Przydaje się to w momentach negocjacyjnych z klientem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

Zapoznaj się również z: szkolenia menedżerskie i szkolenia rozwój osobisty

Walka o cenę usługi lub danego produktu jest niezwykle ważna, ponieważ przystanie na stawkę klienta, który zawsze będzie chętny na kupienie czegoś w niskiej cenie, może doprowadzić do upadku firmy. Szczególnie jeżeli proces ten będzie odbywał się na dużą skalę w firmie.

Prowadzenie swojego biznesu lub zajmowanie się sprzedażą w czyjejś firmie jest niekiedy stresujące. Na pewno nie jest on budujący. Dlatego jeżeli chcemy się go pozbyć musimy poznać kilka metod radzenia sobie ze stresem.

Na pewno nie uda nam się wyeliminować go całkowicie, ponieważ musielibyśmy zrezygnować z naszego dotychczasowego zajęcia. Jednak metody radzenia sobie ze stresem przynoszą diametralną różnicę. Każdy dobry sprzedawca powinien potrafić budować blokadę ochronną przeciwko stresowi.

Udział w wartościowym szkoleniu jest bardzo budujący, ponieważ ma się wówczas możliwość poznania błędów, które popełniamy podczas wykonywania naszej pracy.

Jeśli już je rozpoznamy pod okiem naszego trenera to będziemy mogli wyeliminować je w szybki sposób. Przez co owoce naszej pracy będą większe i efektywniejsze.

A dla nas samych praca przyniesie wiele korzyści i samorealizacji, jeżeli będziemy robili to tak jak chcemy, czyli znakomicie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.