Szkolenia wyjazdowe, czyli połączenie nauki i integracji zespołu

Szkolenia wyjazdowe to świetna idea, która pozwala zarówno na zwiększenie kwalifikacji personelu pracującego w danej firmie, jak i położenie na integrację ludzi z zespołu za jednym zamachem. Uzyskuje się zatem dzięki temu podwójną korzyść.
   
  Szkolenia wyjazdowe to świetna idea, która pozwala zarówno na zwiększenie kwalifikacji personelu pracującego w danej firmie, jak i położenie na integrację ludzi z zespołu za jednym zamachem. Uzyskuje się zatem dzięki temu podwójną korzyść. Po pierwsze, pracownicy uczą się i podnoszą własne kwalifikacje, dzięki czemu stają się bardziej wartościowi dla firmy.

  Po drugie, integrują się i relaksują, dzięki czemu poprawia się atmosfera w zespole, komunikacja, pracownicy łatwiej nawiązują między sobą współpracę, rzadziej występują konflikty. Jak zaś powszechnie wiadomo – pracownik wypoczęty i zrelaksowany to pracownik bardziej efektywny.

  Obecne na rynku oferowanych jest cały szereg szkoleń wyjazdowych. Dla działów księgowych i firm zajmujących się rozliczeniami podatkowymi interesującą ofertą może być szkolenie wyjazdowe dotyczące zmian w podatkach od towarów i usług (VAT), dochodowym od osób fizycznych (PIT) oraz dochodowym od osób prawnych (CIT), które organizowane jest na Sycylii.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

  Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

  Inną atrakcyjną ofertą jest wakacyjne szkolenie z rachunkowości budżetowej z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach prawnych w Zakopanem. Tym szkoleniem również będą zainteresowani przede wszystkim księgowi. W Zakopanem realizowane są również szkolenia ze zmian w podatkach CIT i VAT.

  Z kolei atrakcyjne dla kadry zarządzającej może być szkolenie z praktycznych metoda zarządzania biuremProfesjonalny Office Manager, która odbywa się w Sopocie. Inne atrakcyjne szkolenie to warsztaty dotyczące kluczowych narządzi pracy w relacjach pracownik – manager, czyli Menadżer jako skuteczny lider zespołu. To z kolei szkolenie odbywa się w Zakopanem.

  Kolejne szkolenie, również w Zakopanem, przeznaczone jest dla kierowników i pracowników działów HR zarządzających zasobami ludzkimi, a także dla samych właścicieli firm. HR business partner – moda czy konieczność?

  W końcu, obecnie w ofercie znajdują się również szkolenia w Białce Tatrzańskiej dotyczące zarządzania kosztami w przedsiębiorstwie dotyczące analizy i budżetowania w firmie oraz szkolenie w Sopocie o tematyce Excellent Assistant – jak wykonywać zadania asystencie na najwyższym poziomie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.