Szkolenia wyjazdowe gwarancja jakości firmy

Dobre, szanujące się oraz posiadające renomę przedsiębiorstwo cechuje wiele czynników.

7 sierpnia 2017
zdjęcie - Szkolenia wyjazdowe gwarancja jakości firmy

Wśród nich można by wymieniać wiele rzeczy, jednak warto skupić się na budowaniu dobrych relacji między pracownikami, jakim jest teambuilding. Dobre wykorzystanie tego zjawiska w firmie pomoże uporać się z wieloma niechcianymi problemami.

Istota dobrych stosunków

Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, iż tworzenie dobrych stosunków międzyludzkich znacznie poprawia jakość oraz zadowolenie z życia. Często miejsce ma jednak sytuacja, w której wybierając firmę, jesteśmy niejako zdani na wiele stresu związanego z wykonywaniem poleceń pracodawcy. Od jakiegoś czasu wiele firm zaczęło stosować metody, pomocne w lepszym postrzeganiu zarządu przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Pomocne w tym przedsięwzięciu okazują się między innymi spotkania integracyjne, które są bodźcem do lepszego postrzegania firmy przez pracowników. Dobrą praktyką z pewnością będzie urządzenie spotkania poza siedzibą firmy, aby nie kojarzyło się ono z codziennymi obowiązkami. Istotne jest również, aby dokonywać systematycznych wyjazdów firmowych - pomoże to zbudować dobre relacje na neutralnym gruncie.


Ważne kwestie podczas dobierania form integracji

Aby możliwe było odpowiednie zorganizowanie spotkania integracyjnego, pracodawca powinien skorzystać z udogodnienia, jakie oferują szkolenia wyjazdowe. Taki typ nauczania przygotuje nie tylko z prawidłowego zarządzania, czy też szczegółów dotyczących wykonywanych obowiązków. Pomoże on również wyciągnąć wnioski, jaki typ integracji wybrać, aby był na nią popyt wśród pracowników.

Organizacja imprez firmowych to (jakby nie patrzeć) kosztowne przedsięwzięcie. Warto wcześniej przeanalizować wady i zalety rozwiązania, adekwatne do aktualnie posiadanego funduszu. Nikt przecież by nie chciał znaleźć się w sytuacji, kiedy to zorganizowanie imprezy firmowej będzie równoznaczne z uzyskaniem deficytu pieniężnego firmy. Warto więc organizować je, biorąc pod uwagę fundusze.
 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.