Szkolenia z zakresu zarządzania projektami według standardów PMI

Wśród szeregu szkoleń dla menadżerów zarządzających projektami różnego typu jednym z wyróżniających się jest szkolenie dot. zarządzania projektami w organizacjach. Przeznaczone jest ono przede wszystkim dla tych osób, które posiadają już minimalne doświadczenie w branży, chociaż należy też zaznaczyć, iż znacząca większość podmiotów prowadzących tego rodzaju szkolenia dostosowuje swój program edukacyjny do potrzeb grupy docelowej. Z tego powodu osoby, które minimalnego doświadczenia nie posiadają nie powinny rezygnować, ale skontaktować się z organizatorem, który z pewnością znajdzie najlepsze możliwe rozwiązanie problemu.

zdjęcie - Szkolenia z zakresu zarządzania projektami według standardów PMI
 
Wśród szeregu szkoleń dla menadżerów zarządzających projektami różnego typu jednym z wyróżniających się jest szkolenie dot. zarządzania projektami w organizacjach - np. agile pm foundation. Przeznaczone jest ono przede wszystkim dla tych osób, które posiadają już minimalne doświadczenie w branży, chociaż należy też zaznaczyć, iż znacząca większość podmiotów prowadzących tego rodzaju szkolenia dostosowuje swój program edukacyjny do potrzeb grupy docelowej.

Z tego powodu osoby, które minimalnego doświadczenia nie posiadają nie powinny rezygnować, ale skontaktować się z organizatorem, który z pewnością znajdzie najlepsze możliwe rozwiązanie problemu.

Szkolenie zarządzanie projektami w organizacjach (np. szkolenie agile) obejmuje 2 sesje ośmiogodzinnego szkolenia w ciągu dwóch dni (łącznie 16 godzin szkolenia). Szkolenie tego typu otwiera jego uczestnikom drzwi do branży zarządzania wszelkiego rodzaju projektami na absolutnie najwyższym światowym poziomie.

W ciągu dwóch dni szkolenia project management uczestnicy nie tylko otrzymują wiedzę teoretyczną, ale również wiedzę z zakresu pojęć i stosowanie standardów PMI. Realizowane są również praktyczne warsztaty, w ramach których uczestnicy dokonują analizy studium przypadku, rozwiązują wspólnie skomplikowane problemy, a w końcu wymieniają się swoją dotychczasową wiedzą i dotychczasowymi doświadczeniami.

Podczas szkolenia wszyscy uczestnicy zostają zapoznania z pełnym i całkowitym cyklem życia każdego projektu, od inicjacji, poprzez: planowanie, realizację, kontrolę działań, zamknięcie projektu, aż po proces ewaluacji sprawdzający osiągnięte rezultaty i wykonanie poszczególnych założeń. Opisywane szkolenie dotyka ogółu zagadnień prezentowanych w ramach PMBOK, a główny nacisk kładziony jest na osobie kierownika projektu i jego roli jako najważniejszego integratora działań w projekcie.

Uczestnictwo w tego rodzaju przedsięwzięciu gwarantuje szerokie otwarcie drzwi w niemal wszystkich podmiotach z branży zarządzania projektami. Dlatego warto w nie zainwestować, gdyż środki mogą się nad wyraz szybko zwrócić. Uczestnikom, którzy szkolenie ukończą wydawane są certyfikaty PMI REP.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.