Szkolenie rozwój osobisty – inwestuj w siebie

Dla ludzi biznesu nie jest tajemnicą to, że aby osiągnąć prawdziwy sukces, należy nieustannie inwestować. Żadna firma nie rozwinie skrzydeł, jeżeli nie podejmie ryzyka inwestycyjnego. Niestety, niektórzy koncentrując się na inwestycjach materialnych w rozwój swojego biznesu zapominają o innej kluczowej sferze, a mianowicie o rozwoju własnym. Tymczasem, w życiu nie ma punktu, w którym można by stwierdzić, że jest się alfą i omegą.
25 maja 2018
zdjęcie - Szkolenie rozwój osobisty – inwestuj w siebie
 

Dla ludzi biznesu nie jest tajemnicą to, że aby osiągnąć prawdziwy sukces, należy nieustannie inwestować. Żadna firma nie rozwinie skrzydeł, jeżeli nie podejmie ryzyka inwestycyjnego. Niestety, niektórzy koncentrując się na inwestycjach materialnych w rozwój swojego biznesu zapominają o innej kluczowej sferze, a mianowicie o rozwoju własnym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak zarządzać swoim stresem w pracy? Jak rozwiązywać konflikty i asertywnie komunikować się w życiu prywatnym i zawodowym? Czy trening pewności siebie zmieni Twoje życie? Zobacz nasze szkolenia z rozwoju osobistego np: szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenie prowadzenie prezentacji.

Tymczasem, w życiu nie ma punktu, w którym można by stwierdzić, że jest się alfą i omegą. Takie podejście przesiąknięte pychą jest najczęściej pierwszym krokiem do katastrofy. Jedynie nieustanne szkolenia i podnoszenie własnych kwalifikacji może utorować drogę do pełni sukcesu zawodowego. W jakie szkolenia warto zainwestować?

Szkolenie rozwój osobisty - pierwszy krok do sukcesu

Ludzie rodzą się z różnymi zdolnościami - jedni są rewelacyjnymi mówcami, z kolei inni posiadają doskonale rozwinięte umiejętności analizowania rzeczywistości. Chcąc się doskonalić, w pierwszej kolejności należy zacząć od zdiagnozowania własnych deficytów i postawić na rozwój w tych obszarach, które wypadną najgorzej. Problemem może okazać się na przykład brak asertywności czy nieumiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.

Warto szczegółowo zapoznać się z ofertą firm szkoleniowych w zakresie rozwoju osobistego. Regularnie na terenie całego kraju organizowane są warsztaty o bardzo zróżnicowanym zakresie tematycznym, także z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak przebiega szkolenie?

Program warsztatów zazwyczaj rozpisany jest na jeden bądź dwa dni, w zależności od tego, jak duża dawka wiedzy ma zostać na nich przedstawiona. Dwoista formuła zakłada z jednej strony intensywny program szkoleniowy oparty na skondensowanej wiedzy, a z drugiej strony ogromny nacisk jest położony także na sferę praktyczną umożliwiającą przećwiczenie w niewielkich grupkach zdobytych umiejętności.

Niewielka ilość uczestników sprawia, że warsztaty takie są bardzo kameralne. Warto zastanowić się, od czego zacząć proces rozwoju osobistego i jak najszybciej zapisać się na odpowiednie szkolenie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.