Szkolenie wyjazdowe jako system motywacyjny

Odpowiednia motywacja pracowników, bardzo często będzie tak samo ważna jak ich doświadczenie oraz umiejętności, więc jeśli chcemy żeby nasi pracownicy dosłownie dawali z siebie wszystko.

Gamma - Szkolenie wyjazdowe jako system motywacyjny

Szkolenie wyjazdowe jako system motywacyjny

Powinniśmy ich również odpowiednio za to wynagradzać, w końcu osoby które wiedzą, że ciężka praca im się opłaci, często są w stanie zrobić wszystko co w swoich siłach żeby dojść do celu. Doskonałym pomysłem na motywowanie odpowiednie pracownika, będą chociażby zajęcia outdoorowe, na których nie tylko będzie on w stanie pozyskać odpowiednią wiedzę i podnieść swoje kompetencje, ale również odpocznie od codziennej rutynowej pracy, więc po powrocie tacy pracownicy, z pewnością o wiele chętniej będą przychodzić do swojego miejsca, żeby przy okazji sprawdzić jak wygląda w praktyce ich nowa wiedza.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Teambuilding nie jest drogą formą motywacyjną, lecz warto postawić na wyjazdy kilkudniowe, dzięki którym będą to również wyjazdy firmowe z innymi najlepszymi pracownikami. W firmach w których jest sprzedaż, nie jest trudno znaleźć najlepszą piątkę pracowników którzy będą zasługiwać na nagrodę specjalną, oprócz lepszej pensji.

Natomiast w przypadku różnych usług i firm w których pracownicy nie muszą sprzedawać produktów i usług, dobrym pomysłem będą chociażby konkursy wydajności. W ten sposób pracownicy będą o wiele szybciej starać się pracować, żeby zwyczajnie zrobić więcej, następnie mają większe szanse na taki wyjazd.

Lecz szkoleń nie organizuje się często, a niektórych długie terminy oczekiwania i ciężkiej pracy mogą nie satysfakcjonować, jednak wystarczy odpowiednio podejść do tematu i przekazać pracownikowi jakie możliwości takie szkolenie może mu zaoferować. Nie mówiąc już o samym wyjeździe w ciekawe miejsce.

Po pierwsze, pracownik który więcej umie, również będzie miał lepsze wyniki w dalszej pracy, więc o wiele łatwiej będzie mu zdobywać następne nagrody oraz większą wypłatę, kolejnym dobrym powodem, będzie fakt awansu, w końcu pracownicy którzy mają większą wiedzę od innych i widać, że są oni zaangażowani w życie firmowe, będą również o wiele lepiej widziani podczas planowania znalezienia kogoś na wyższe stanowisko, a to wiąże się z dużo wyższymi zarobkami. Jak widać wyjazdy firmowe i szkolenia wyjazdowe to doskonałe narzędzie dla nas jako system motywacyjny naszych pracowników, a dla nich jest to sposób bycia wyżej w hierarchii firmy i większym wynagrodzeniu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.