Zalety korzystania z BUR dla przedsiębiorcy

W dzisiejszych czasach panuje przeogromna konkurencja niema w każdej dziedzinie gospodarki. Nie da się również zaprzeczyć, że w przypadku wielu przedsiębiorstw przewaga konkurencyjna zależy od wiedzy i poziomu wykształcenia pracowników, tworzących na co dzień strukturę danego przedsiębiorstwa.

 

W dzisiejszych czasach panuje przeogromna konkurencja niema w każdej dziedzinie gospodarki.

Nie da się również zaprzeczyć, że w przypadku wielu przedsiębiorstw przewaga konkurencyjna zależy od wiedzy i poziomu wykształcenia pracowników, tworzących na co dzień strukturę danego przedsiębiorstwa.

Im większe kompetencje pracowników, tym firma ma zdecydowanie lepsze perspektywy rozwojowe.

BUR, czyli Baza Usług Rozwojowych ma być z założenia odpowiedzią na coraz większe potrzeby edukacyjne, jakie mają współczesne przedsiębiorstwa.

BUR to projekt ogólnopolski, a jego pomysłodawcą, a zarazem tez i realizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Cała procedura odbywa się w oparciu o Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Główną ideą działania tej inicjatywy jest tworzenie możliwe jak najszerszej bazy ofert edukacyjnych dla pracowników na co dzień zatrudnionych w bardzo różnych sektorach gospodarczych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.Zobacz co oferujemy: Zapoznaj się z listą szkolenia sprzedażowe

Warto również dodać, iż Baza Usług Rozwojowych jest platformą informacyjną całkowicie darmową.

Za jej pośrednictwem można znaleźć między innymi wiele niezwykle różnorodnych ofert kursów, szkoleń, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu.

Co ważne, w takim przypadku to przedsiębiorcy wybierają oferty najbardziej atrakcyjne dla siebie pod wieloma względami, nic w tym przypadku nie zostało im narzucone odgórnie.

Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości efektywnego rozwoju, w szczególności tym przedsiębiorstwom o niezbyt rozbudowanej strukturze.

Tu warto jednak dodać, że niestety nie wszystkie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z zalet związanych ze swobodnym dostępem do Bazy Usług Rozwojowych, dlatego też zawsze warto jest zapoznać się ze wszystkimi wymaganiami, jakie należy spełnić by mieć możliwość korzystania z dobrodziejstw BUR.

Póki co aktualnie dostępu do bazy nie mają te przedsiębiorstwa, które zarejestrowane zostały na terenie województwa małopolskiego oraz na terenie województwa pomorskiego.

Warto również dodać, iż przedsiębiorcy zainteresowani wsparciem w ramach BUR mogą otrzymać nawet do 400 000 zł na rozwój firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.