Szkolenie pracowników na wyjeździe

Szkolenia pracownicze można przeprowadzać na miejscu, w pobliżu zakładu pracy, bądź na wyjeździe. Coraz częściej spotykamy się ze szkoleniami wyjazdowymi, które organizowane są w weekendy. To właśnie wtedy pracownicy mają okazję spędzić ze sobą większą chwilę czasu.

zdjęcie - (the_title())

Szkolenie pracowników na wyjeździe

Szkolenia integracyjne można przeprowadzać na miejscu, w pobliżu zakładu pracy, bądź na wyjeździe. Coraz częściej spotykamy się ze szkoleniami wyjazdowymi, które organizowane są w weekendy. To właśnie wtedy pracownicy mają okazję spędzić ze sobą większą chwilę czasu.

Pokazanie swojej drugiej strony

Wyjazd szkoleniowy to nie tylko nauka ale również wolny czas, który zazwyczaj przeznaczany jest na zabawy nierzadko zakrapiane alkoholem.

Nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie dorośli spożywają alkohol. Niestety wiele osób nie zna w tym umiaru i tu jest właśnie problem.

Pracownicy pod wpływem alkoholu zachowują się inaczej niż w pracy. Pracodawca, kierownictwo bardzo szybko może poznać się na swoich pracownikach, gdy ci tylko wypiją zbyt dużą ilość alkoholu.

Jeśli zachowanie będzie karygodne, to szansa na szybki awans może stanąć pod naprawdę sporym znakiem zapytania. Warto dlatego na szkolenia i wyjazdy firmowe jechać ze świadomością, że nasze zachowanie może mieć konsekwencje po powrocie do pracy.

Silne strony pracowników

Szkolenia wyjazdowe często są łączone z różnego rodzaju zabawami, które umilają czas pracownikom. W modzie jest teambuilding czyli organizowanie takich zabaw eventowych, gdzie pracownicy będą musieli pracować w zgranym zespole, aby osiągnąć zwycięstwo.

Dzięki temu łatwo można zauważyć, kto ma jakie silne strony, kto słabe, a także kto jest w danej firmie liderem pośród pracowników, którzy znaleźli się na wyjeździe.

Szkolenia wyjazdowe uczą więc nie tylko pracowników, ale również szefostwo, które ma okazję swoich pracowników poznać z tej drugiej, bardziej prywatnej strony.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Szkolenia połączone z Teambuildingiem są ciekawym wyborem i coraz częściej pracodawcy decydują się na takie połączenie.

Czasami wyjazd szkoleniowy polega tylko i wyłącznie na Teambuildingu czyli tworzeniu zgranego zespołu, który poradzi sobie w trudnych warunkach pracy.

Nie ma jednak możliwości pozyskania zadowalających efektów jeśli nie będzie chęci pracy u pracowników.

Muszą oni nie tylko chcieć pracować na swoim stanowisku pracy ale również współpracować z innymi osobami, które w danym zakładzie pracy wykonują określone czynności.

Wszelkie szkolenia, wyjazdy Teambuildingowe mają doprowadzić do tego, aby tak właśnie się stało. Im częściej pracownicy spotykają się po pracy, spędzają ze sobą czas, tym łatwiej jest osiągnąć zakładany cel.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.