Szkolenie pracowników na wyjeździe

Szkolenia pracownicze można przeprowadzać na miejscu, w pobliżu zakładu pracy, bądź na wyjeździe. Coraz częściej spotykamy się ze szkoleniami wyjazdowymi, które organizowane są w weekendy. To właśnie wtedy pracownicy mają okazję spędzić ze sobą większą chwilę czasu.

19 grudnia 2018
zdjęcie - Szkolenie pracowników na wyjeździe

Szkolenie pracowników na wyjeździe

Szkolenia integracyjne można przeprowadzać na miejscu, w pobliżu zakładu pracy, bądź na wyjeździe. Coraz częściej spotykamy się ze szkoleniami wyjazdowymi, które organizowane są w weekendy. To właśnie wtedy pracownicy mają okazję spędzić ze sobą większą chwilę czasu.

Pokazanie swojej drugiej strony

Wyjazd szkoleniowy to nie tylko nauka ale również wolny czas, który zazwyczaj przeznaczany jest na zabawy nierzadko zakrapiane alkoholem.

Nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie dorośli spożywają alkohol. Niestety wiele osób nie zna w tym umiaru i tu jest właśnie problem.

Pracownicy pod wpływem alkoholu zachowują się inaczej niż w pracy. Pracodawca, kierownictwo bardzo szybko może poznać się na swoich pracownikach, gdy ci tylko wypiją zbyt dużą ilość alkoholu.

Jeśli zachowanie będzie karygodne, to szansa na szybki awans może stanąć pod naprawdę sporym znakiem zapytania. Warto dlatego na szkolenia i wyjazdy firmowe jechać ze świadomością, że nasze zachowanie może mieć konsekwencje po powrocie do pracy.

Silne strony pracowników

Szkolenia wyjazdowe często są łączone z różnego rodzaju zabawami, które umilają czas pracownikom. W modzie jest teambuilding czyli organizowanie takich zabaw eventowych, gdzie pracownicy będą musieli pracować w zgranym zespole, aby osiągnąć zwycięstwo.

Dzięki temu łatwo można zauważyć, kto ma jakie silne strony, kto słabe, a także kto jest w danej firmie liderem pośród pracowników, którzy znaleźli się na wyjeździe.

Szkolenia wyjazdowe uczą więc nie tylko pracowników, ale również szefostwo, które ma okazję swoich pracowników poznać z tej drugiej, bardziej prywatnej strony.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Szkolenia połączone z Teambuildingiem są ciekawym wyborem i coraz częściej pracodawcy decydują się na takie połączenie.

Czasami wyjazd szkoleniowy polega tylko i wyłącznie na Teambuildingu czyli tworzeniu zgranego zespołu, który poradzi sobie w trudnych warunkach pracy.

Nie ma jednak możliwości pozyskania zadowalających efektów jeśli nie będzie chęci pracy u pracowników.

Muszą oni nie tylko chcieć pracować na swoim stanowisku pracy ale również współpracować z innymi osobami, które w danym zakładzie pracy wykonują określone czynności.

Wszelkie szkolenia, wyjazdy Teambuildingowe mają doprowadzić do tego, aby tak właśnie się stało. Im częściej pracownicy spotykają się po pracy, spędzają ze sobą czas, tym łatwiej jest osiągnąć zakładany cel.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.