Wyjazdy integracyjne dla firm – kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm to coraz bardziej popularny sposób integracji pracowników. Co ważne, odbiega się od charakteru stricte towarzyskiego – to wciąż ważny aspekt, jednak bierze się pod uwagę także walory edukacyjne. Oferta szkoleń integracyjnych jest na prawdę imponująca.

10 czerwca 2019
zdjęcie - Wyjazdy integracyjne dla firm – kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm - kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm to coraz bardziej popularny sposób integracji pracowników. Co ważne, odbiega się od charakteru stricte towarzyskiego - to wciąż ważny aspekt, jednak bierze się pod uwagę także walory edukacyjne. Oferta szkoleń integracyjnych jest na prawdę imponująca.

Pośród różnorodnych ofert ciekawą propozycję mogą znaleźć zarówno korporacje jak i firmy niewielkich rozmiarów, które potrzebują zorganizować wyjazd dla kilku czy kilkunastu osób. Jeżeli chodzi o koszty wyjazdów szkoleniowych, to są one bardzo zróżnicowane. Ostateczny koszt imprezy zależy przede wszystkim od ilości uczestników, czasu trwania, a także tego jakie dodatkowe atrakcje będą podczas nich przewidziane.

Szkolenia integracyjne - dla kogo przewidziana jest oferta?

Gry szkoleniowe to propozycja dla każdego, komu zależy na tym, aby team building był efektywny. Wielkość firmy nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Ciekawie zaplanować i poprowadzić grę szkoleniową można i dla kilku i dla kilkudziesięciu osób, wszystko zależy od stopnia rozbudowania scenariusza. Branża w jakiej specjalizuje się firma również nie ma znaczenia jeżeli chodzi o imprezy integracyjne. Każdy zespół aby działać spójnie i wydajnie musi się integrować. W przeciwnym razie pracownicy będą dla siebie obcymi ludźmi, takie trochę niby części jednej maszyny, ale każda z nich będzie pracować na własny rachunek. Dobrze przeprowadzona integracja sprawi, że wszystkie części zaczną ze sobą współpracować, a efektywność poszybuje w górę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie integracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"? Zdecydowanie nie. Team building online jest super doświadczeniem. Zobacz wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Wyjazd integracyjny - sama zabawa?

Od jakiegoś czasu odchodzi się od tego, aby wyjazdy integracyjne dla firm oscylowały tylko i wyłącznie wokół dobrej zabawy. Przyjazna, luźna atmosfera to oczywiście nieodłączny aspekt takich wyjazdów, jednak w grę wchodzi także pewna wartość dodana, a mianowicie szkolenia. Wyjazdy tego typu mają walor edukacyjny, w przystępnej formie przekazywana jest pracownikom wiedza z kluczowych obszarów. Takie wyjazdowe szkolenia mogą dotyczyć obszarów umiejętności miękkich jak i twardych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.