Wyjazdy integracyjne dla firm – kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm to coraz bardziej popularny sposób integracji pracowników. Co ważne, odbiega się od charakteru stricte towarzyskiego – to wciąż ważny aspekt, jednak bierze się pod uwagę także walory edukacyjne. Oferta szkoleń integracyjnych jest na prawdę imponująca.

Gamma - Wyjazdy integracyjne dla firm - kto powinien z nich skorzystać?


Wyjazdy integracyjne dla firm - kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm to coraz bardziej popularny sposób integracji pracowników. Co ważne, odbiega się od charakteru stricte towarzyskiego - to wciąż ważny aspekt, jednak bierze się pod uwagę także walory edukacyjne. Oferta szkoleń integracyjnych jest na prawdę imponująca.

Pośród różnorodnych ofert ciekawą propozycję mogą znaleźć zarówno korporacje jak i firmy niewielkich rozmiarów, które potrzebują zorganizować wyjazd dla kilku czy kilkunastu osób. Jeżeli chodzi o koszty wyjazdów szkoleniowych, to są one bardzo zróżnicowane. Ostateczny koszt imprezy zależy przede wszystkim od ilości uczestników, czasu trwania, a także tego jakie dodatkowe atrakcje będą podczas nich przewidziane.

Szkolenia integracyjne - dla kogo przewidziana jest oferta?

Gry szkoleniowe to propozycja dla każdego, komu zależy na tym, aby team building był efektywny. Wielkość firmy nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Ciekawie zaplanować i poprowadzić grę szkoleniową można i dla kilku i dla kilkudziesięciu osób, wszystko zależy od stopnia rozbudowania scenariusza. Branża w jakiej specjalizuje się firma również nie ma znaczenia jeżeli chodzi o imprezy integracyjne. Każdy zespół aby działać spójnie i wydajnie musi się integrować. W przeciwnym razie pracownicy będą dla siebie obcymi ludźmi, takie trochę niby części jednej maszyny, ale każda z nich będzie pracować na własny rachunek. Dobrze przeprowadzona integracja sprawi, że wszystkie części zaczną ze sobą współpracować, a efektywność poszybuje w górę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy należy odłożyć na później wszystkie formy integracji, spotkań firmowych, warsztatów i atrakcji dla zespołu? Zdecydowanie nie. Szkolenie team building to unikalne doświadczenie. Zobacz też nasze szkolenie z motywowania. Zapraszamy!Wyjazd integracyjny - sama zabawa?

Od jakiegoś czasu odchodzi się od tego, aby wyjazdy integracyjne dla firm oscylowały tylko i wyłącznie wokół dobrej zabawy. Przyjazna, luźna atmosfera to oczywiście nieodłączny aspekt takich wyjazdów, jednak w grę wchodzi także pewna wartość dodana, a mianowicie szkolenia. Wyjazdy tego typu mają walor edukacyjny, w przystępnej formie przekazywana jest pracownikom wiedza z kluczowych obszarów. Takie wyjazdowe szkolenia mogą dotyczyć obszarów umiejętności miękkich jak i twardych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.