Gamma sp. j.

TRENINGI MENTALNE


Nic nie powstrzyma człowieka o właściwej postawie mentalnej przed osiągnięciem swoich celów. Nic nie pomoże człowiekowi o złym mentalnym nastawieniu. To, jakie osiągamy rezultaty, zależy od tego, w jaki sposób działamy. To, w jaki sposób działamy, zależy od tego, w jaki sposób myślimy.

Wiele firm jest gotowych na inwestowanie w rozwój umiejętności swoich pracowników (np. techniki sprzedaży i negocjacji dla handlowców, techniki zarządzania dla menedżerów itp.). Lecz jak wynika z wielu badań i analiz biznesu, najlepsze rezultaty osiągają pracownicy i menedżerowie, którzy dysponują kombinacją umiejętności praktycznych oraz umiejętności mentalnych (źródło: Alexandra Fürst, Halmstad University, „Mental skills at business setting”).

Umiejętności mentalne to zdolność do osiągania lepszych rezultatów dzięki kształtowaniu swojego sposobu myślenia i  nastawienia oraz przekonań pozwalających przejść na wyższy poziom skuteczności.

Celem treningów mentalnych jest osiągnięcie przez uczestników maksymalnej efektywności w wykorzystywaniu swojego potencjału i uzdolnień poprzez  nauczenie się korzystania z technik kognitywnych  oraz narzędzi mentalnych.

Rozwijanie umiejętności mentalnych pracowników,  takich jak: samomotywacja, radzenie sobie z trudnościami i niepowodzeniami, a także myślenie w kategoriach sukcesu zespołowego, a nie tylko indywidualnego wspiera zarówno osobistą efektywność pracowników, jak i ma bardzo pozytywny wpływ na rezultaty osiągane przez firmę.

-1http://www.projektgamma.pl/uploads//images/topy//treningi_mentalne.jpg
...
FLOW

Spadek motywacji ma miejsce wówczas, gdy doświadczamy znużenia, apatii lub frustracji w pracy. Warsztaty Flow są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć pasję w swojej pracy i zwiększyć wewnętrzną motywację.

...
WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ

Aż 62% pracowników nie jest zainteresowanych tym, czy ich firma odniesie sukces. Wynika to z powszechnego deficytu odpowiedzialności i postaw typu „robię tylko swoje, a reszta mnie nie interesuje”. Udział w warsztatach pomaga uczestnikom w wytworzeniu pomiędzy sobą kultury wzajemnego wsparcia i wspólnej odpowiedzialności za wyniki zespołu i firmy.

...
BACK ON TRACK - 4 kroki wychodzenia z porażki

Sprzedaż bez porażek jest iluzją. Mimo to większość tradycyjnych szkoleń dla handlowców wyposaża ich w kolejne techniki, jak osiągnąć więcej, nikt nie mówi im co zrobić z przegraną. Jak szybko wyjść z mentalnego zniechęcenia i skutecznie budować napęd sprzedażowy?  Dzięki naszemu treningowi mentalnemu dowiesz się, jak to zrobić.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550, biuro@projektgamma.pl
*wymagane
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone