Procesy firmowe i dobrostan pracowników
Badanie ogólnopolskie

Wellbeing Indicator©

Wellbeing ma szansę stać się najbardziej wartościowym i dającym wymierne korzyści elementem zarządzania współczesnymi organizacjami. Aby stać się organizacją wellbeing’ową warto zrozumieć jego istotę, zbadać i zrozumieć każdy z wymiarów wellbeing’u. Założenia te stały się podstawą dla Wellbeing Indicator© Procesy firmowe i dobrostan pracowników – badanie ogólnopolskie A.D. 2018.

DLACZEGO WELLBEING?

Wellbeing zakłada, że nasze zdrowie ma wiele wymiarów i jego ostateczny stan będzie zależał od umiejętnego ich dostrzeżenia i zadbania o każdy z nich. Firma, która rozumie, że jej największym kapitałem są ludzie jednocześnie powinna na co dzień dbać o ich dobre samopoczucie.Dlaczego warto kreować lepsze miejsce pracy?
 • Mniejsza absencja w wyniku chorób:
  • pracownicy z ogólnie słabym stanem zdrowia 9 razy częściej niż ich zdrowsi koledzy, korzystają ze zwolnień lekarskich.
  • zdrowi pracownicy są 3 razy bardziej produktywni, niż Ci ze słabym zdrowiem.
 • Wzrost zaangażowania i poziomu satysfakcji z pracy.
 • Rynek pracownika i zmiany pokoleniowe wpływają na zmianę oczekiwań pracowników, wellbeing jest skuteczną odpowiedzią na te potrzeby.

O BADANIU

Badanie Wellbeing Indicator© składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to kwestionariusz przeznaczony dla pracowników działów personalnych, stanowiący audyt  związany z określeniem bieżącego stanu wdrożenia wellbeingu w organizacji.Wypełnienie tego kwestionariusza pozwoli na:
 • Określenie sytuacji,  w której znajduje się Państwa organizacja pod kątem strategii i wdrożenia.
 • Zbadanie Państwa potrzeb jako pracownika HR w zakresie wdrażania wellbeing'u.
 • I docelowo na wskazanie potencjalnych rozwiązań, którymi mogą się Państwo kierować,  gdy Państwa celem jest wdrożenie lub ulepszenie wellbeing'u w organizacji.
Drugim etapem badania jest  kwestionariusz, który pomoże zmierzyć aktualny poziom wellbeing'u w Państwa organizacji, widziany oczami pracowników. Mierzy on poczucie dobrostanu wynikające z tego, jak dobrze zaspokajamy swoje potrzeby w każdym z 8 wymiarów:

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W BADANIU?

Aby stać się organizacją wellbeing'ową warto zrozumieć istotę wellbeing'u, zbadać i zrozumieć każdy z jego wymiarów.

Dzięki udziałowi w badaniu otrzymają Państwo od nas bezpłatnie:
 • Wyniki audytu poziomu wellbeing'u w Państwa organizacji.
 • Dostęp do narzędzi badających wyjściowy poziom oraz pomagających wyznaczyć kluczowe obszary do dalszych działań zakresie wellbeing'u.
 • Wyniki ogólnopolskiego badania Wellbeing Indicator©. Procesy firmowe i dobrostan pracowników - badanie ogólnopolskie A.D. 2018.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO BADANIA?

Udział w badaniu jest bezpłatny, a informacje o projekcie znajdą Państwo w kanałach social media. Dlatego warunkiem uczestnictwa w nim jest udostępnienie informacji o badaniu na profilu swoim lub firmowym w portalu Linkedin. Na podstawie uzyskanych wyników otrzymają Państwo wstępny raport zawierający praktyczne wskazówki i wnioski.  Jeśli chcą Państwo wziąć udział w badaniu Wellbeing Indicator© oraz zmierzyć poziom wellbeingu w Państwa organizacji prosimy o kontakt z konsultantem.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.