Warsztat zarządzanie nieruchomościami

Na polskim rynku istnieje wiele rożnego rodzaju warsztatów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Warto więc skorzystać z ich usług by podnieść swoją wiedzę z tego zakresu, dzięki czemu będziemy o wiele bardzie „atrakcyjni” na rynku pracy. Także wielu pracodawców może skorzystać z taki usług wysyłając swoich pracowników na takowe szkolenia, co automatycznie pozwoli na podniesienie ich kwalifikacji.

zdjęcie - Warsztat zarządzanie nieruchomościami
 
Na polskim rynku istnieje wiele rożnego rodzaju warsztatów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Warto więc skorzystać z ich usług by podnieść swoją wiedzę z tego zakresu, dzięki czemu będziemy o wiele bardzie „atrakcyjni” na rynku pracy. Także wielu pracodawców może skorzystać z taki usług wysyłając swoich pracowników na takowe szkolenia, co automatycznie pozwoli na podniesienie ich kwalifikacji.
 
Zarządzanie nieruchomości odnosi się do rożnego rodzaju nieruchomości zarówno komercyjnych, jak i niekomercyjnych (np. spółdzielnia mieszkaniowa). Oczywiście można skupić się tylko na jednej konkretnej grupie (w szczególności na komercyjnych), by zarabiać na tym pieniądze. Wspomniane nieruchomości komercyjne skupiają się na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Można do nich zaliczyć różnego rodzaju lokale użytkowe, czy tez usługowe, biura, magazyny, a nawet całe budynki mające pełnić różnego rodzaju funkcje.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Celem ich nabywania jest albo samodzielne prowadzenie działalności gospodarczej, albo podnajmowanie ich dla innych osób. W obu przypadkach warto jednak dokładnie poznać zasady zarządzania nieruchomościami, tak by nie mieć niepotrzebnych kłopotów jakie mogłyby wyniknąć z naszej niewiedzy. W celu poszerzenia swoje wiedzy warto więc skorzystać z różnego rodzaju kursów. Trwają one zazwyczaj kilkadziesiąt godzin, a kosztują od tysiąca do dwóch tysięcy złotych.
 
Zadaniem ich jest przygotowanie nas zarówno pod kątem teoretycznym z wiedzy na temat zarządzania nieruchomościami, jak i praktycznym odnoszący się do poznania możliwych sytuacji podczas pracy w owym zawodzie. Idąc tym tropem można dostrzec wiele korzyści jakie będą płynąć z ukończenia takiego kursu zarówno dla potencjalnego pracownika, jak i dla przedsiębiorcy
 
W pierwszym przypadku podbuduje on swoje kwalifikacje i będzie o wiele cenniejszy dla przyszłego pracodawcy, w drugim zaś pozwoli to na zdobycie kluczowej wiedzy chroniącej nas przed popełnieniem błędów i umożliwiają zaoszczędzić znaczna ilość pieniędzy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.