Jakie umiejętności przydają się przy pracy z liczbami?

Planując rozwój ścieżki zawodowej należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę własne predyspozycje i możliwości. Każdy człowiek jest odrębną jednostką, która została wyposażona w zestaw cech i możliwości.

zdjęcie - (the_title())


Jakie umiejętności przydają się przy pracy z liczbami?

Planując rozwój ścieżki zawodowej należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę własne predyspozycje i możliwości. Każdy człowiek jest odrębną jednostką, która została wyposażona w zestaw cech i możliwości.

Są zawody, które wymagają posiadania pewnego zestawu cech, oczywiście osoby które takiego zestawu cech nie posiadają również mogą wykonywać taki zawód, jedna szansa na osiągnięcie sukcesu zawodowego będzie w takim przypadku o wiele mniejsza.

Rozwój zawodowy - warto inwestować w szkolenia?

Nie można jednak zapominać o tym, że rynek szkoleniowy ma wiele ciekawych propozycji i niektóre z przymiotów mogą zostać wyuczone na tyle, że ich znajomość będzie wystarczająca.

Oczywiście jeżeli ktoś non stop buja w niebieskich migdałach, jest człowiekiem spontanicznym, który podejmuje decyzje pod wpływem chwilowego impulsu, to raczej taka osoba nie będzie się nadawała zbytnio do pracy z liczbami.

Rozkojarzenie nie idzie w parze ze skupieniem, a to drugie przy liczbach jest niezmiernie ważne. Szkolenia mogą dać pewne ramy zachowań. Warto śledzić ofertę - szkolenia kadry i płace czy szkolenie controlling finansowy to produkty, dzięki którym można poznać teorię.

Dla kogo przewidziane są takie szkolenia?

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą z liczbami, to powinien przejść szkolenie excel. Program ten znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków, a jego dobra znajomość jest obecnie wymagana na niemal każdym stanowisku pracy.

Szkolenia excel pozwolą poznać zasady jego funkcjonowania. Na szkolenie otwarte może zapisać się każda chętna osoba, z kolei szkolenia zamknięte przewidziane są dla określonej grupy osób, na przykład dla pracowników jednej firmy.

Warto inwestować nieustannie we własny rozwój zawodowy, niezależnie od tego czy człowiek znajduje się na początku swojej ścieżki kariery czy też już niedługo zostało mu do emerytury. Jedynie rozwój sprawi, że wciąż będzie się atrakcyjnym na rynku pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.