Kurs na certyfikowanego specjalistę do spraw controllingu

Głównym powodem, dla którego coraz częściej organizowane są kursy kształcące certyfikowanych specjalistów z zakresu controllingu jest zapotrzebowanie na przekazanie pracownikom przedsiębiorstw, które dopiero zapoznają się z pojęciem controllingu, usystematyzowanej, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy. 

   
  Głównym powodem, dla którego coraz częściej organizowane są kursy kształcące certyfikowanych specjalistów z zakresu controllingu jest zapotrzebowanie na przekazanie pracownikom przedsiębiorstw, które dopiero zapoznają się z pojęciem controllingu, usystematyzowanej, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy.

  Dla sensu organizacji tego rodzaju szkoleń bardzo duże znacznie ma również wykształcenie we wszystkich jego uczestnikach umiejętności w zakresie zarówno budowy jak i dość sprawnego administrowania systemem controllingu w przedsiębiorstwie, niezależnie od głównego profilu jego działalności.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

  Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

  Większość tego rodzaju szkoleń dedykowanych jest przede wszystkim specjalistom do spraw controllingu, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności i ciągle pogłębiać i aktualizować posiadaną rzez siebie w tym zakresie wiedzę.

  Oto najważniejsze korzyści ukończonego kursu na certyfikowanego specjalistę do spraw controllingu:
  • zapoznanie się z praktyczną stroną dotyczącą budowy oraz administrowania systemem controllingu w przedsiębiorstwie, niezależnie go jego wielości oraz profilu działalności,
  • każdy z uczestników jest w stanie zdobytą przez siebie wiedzę wykorzystać do samodzielnego wdrażania i audytów technik i narzędzi controllingu,
  • w zdecydowanej większości przypadków szkolenia mają charakter interaktywny, co w praktyce oznacza, że cała wiedza przekazywana jest w formie ćwiczeń, a wykłady teoretyczne zminimalizowane zostały do absolutnego, niezbędnego minimum.
   
  Swoja skuteczność tego rodzaju szkolenia przede wszystkim zawdzięczają interaktywnemu charterowi. W praktyce oznacza to, że wszelka możliwa wiedza uczestnikom szkolenia przekazywana jest w formie ćwiczeń, przykładów rynkowych i paneli dyskusyjnych.

  Zastępują one powoi nieco nudne i tak naprawdę wnoszące niewiele wiedzy wykłady, na których zagadnienia często przestawione są dość zawile, z użyciem zbyt specjalistycznego słownictwa. Taka wiedza nawet jeśli zostanie przyswojona wcale nie gwarantuje, że pracownik będzie w stanie wykorzystać to czego się nauczył w ten sposób w codziennej pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.