Kurs na certyfikowanego specjalistę do spraw controllingu

Głównym powodem, dla którego coraz częściej organizowane są kursy kształcące certyfikowanych specjalistów z zakresu controllingu jest zapotrzebowanie na przekazanie pracownikom przedsiębiorstw, które dopiero zapoznają się z pojęciem controllingu, usystematyzowanej, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy. 

12 czerwca 2018
zdjęcie - Kurs na certyfikowanego specjalistę do spraw controllingu
 
Głównym powodem, dla którego coraz częściej organizowane są kursy kształcące certyfikowanych specjalistów z zakresu controllingu jest zapotrzebowanie na przekazanie pracownikom przedsiębiorstw, które dopiero zapoznają się z pojęciem controllingu, usystematyzowanej, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy.

Dla sensu organizacji tego rodzaju szkoleń bardzo duże znacznie ma również wykształcenie we wszystkich jego uczestnikach umiejętności w zakresie zarówno budowy jak i dość sprawnego administrowania systemem controllingu w przedsiębiorstwie, niezależnie od głównego profilu jego działalności.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

Większość tego rodzaju szkoleń dedykowanych jest przede wszystkim specjalistom do spraw controllingu, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności i ciągle pogłębiać i aktualizować posiadaną rzez siebie w tym zakresie wiedzę.

Oto najważniejsze korzyści ukończonego kursu na certyfikowanego specjalistę do spraw controllingu:
  • zapoznanie się z praktyczną stroną dotyczącą budowy oraz administrowania systemem controllingu w przedsiębiorstwie, niezależnie go jego wielości oraz profilu działalności,
  • każdy z uczestników jest w stanie zdobytą przez siebie wiedzę wykorzystać do samodzielnego wdrażania i audytów technik i narzędzi controllingu,
  • w zdecydowanej większości przypadków szkolenia mają charakter interaktywny, co w praktyce oznacza, że cała wiedza przekazywana jest w formie ćwiczeń, a wykłady teoretyczne zminimalizowane zostały do absolutnego, niezbędnego minimum.
 
Swoja skuteczność tego rodzaju szkolenia przede wszystkim zawdzięczają interaktywnemu charterowi. W praktyce oznacza to, że wszelka możliwa wiedza uczestnikom szkolenia przekazywana jest w formie ćwiczeń, przykładów rynkowych i paneli dyskusyjnych.

Zastępują one powoi nieco nudne i tak naprawdę wnoszące niewiele wiedzy wykłady, na których zagadnienia często przestawione są dość zawile, z użyciem zbyt specjalistycznego słownictwa. Taka wiedza nawet jeśli zostanie przyswojona wcale nie gwarantuje, że pracownik będzie w stanie wykorzystać to czego się nauczył w ten sposób w codziennej pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.