Praca przy komputerze – jakie szkolenia mogą nam się przydać?

Wśród licznych programów komputerowych niezmiernie dużą popularnością od dawna cieszy się szeroko rozumiany pakiet biurowy. Jednym z jego elementów jest MS Excel lub też znany powszechnie jako arkusz kalkulacyjny.

zdjęcie - (the_title())


Praca przy komputerze - jakie szkolenia mogą nam się przydać?

Wśród licznych programów komputerowych niezmiernie dużą popularnością od dawna cieszy się szeroko rozumiany pakiet biurowy. Jednym z jego elementów jest MS Excel lub też znany powszechnie jako arkusz kalkulacyjny. Jego znajomość należy do wysoko cenionych umiejętności przy szukaniu nowego zatrudnienia.

Dotyczy to wielu branż i dlatego też warto mieć za sobą przynajmniej szkolenie excel podstawowy Warszawa. Niestety sporo kandydatów wpisuje do swojego CV formułę "znajomość programu Office", lecz rzeczywiste umiejętności nie stoją na wysokim poziomie. Warto to zmienić, ponieważ w rzeczywistości arkusz kalkulacyjny nie jest taki znów straszny.

Jaką rolę odgrywa MS Excel w pracy?

Chyba w najśmielszych snach twórcy MS Office nie przewidywali, że zaskarbi on sobie aż tak dużą popularność. Wśród elementów tego pakietu sporą estymą cieszy się Excel. Ten element pakietu biurowego wykorzystywany jest w wielu aspektach pracy biurowej. Kluczową cechą, która posiada Excel, jest możliwość wykonywania przy jego pomocy różnych obliczeń. Jednak to nie koniec, bo jest w tym programie znacznie funkcji, a pozwalają one na: kreację zestawień, raportów, diagramów, kosztorysów, list płac czy też baz danych.

Nie dziwi zatem fakt, że dopiero uczęszczając na szkolenie ms word poznajemy większość z nich. Warto nadmienić, że w codziennej pracy z możliwości Excela mogą korzystać różne zawody, a nie tylko kadry i księgowość. Z tym programem dużo czasu zaoszczędzić mogą: handlowcy, marketingowcy, analitycy finansowi, pracownicy HR, nauczyciele czy też pedagodzy.

W jaki sposób poprawić kompetencje pracowników w zakresie obsługi Excela?

W zasadzie każdy pracodawca dąży do tego, aby zatrudnione u niego osoby miały wysokie kompetencje. Stąd też trudno się dziwić, że inwestują oni w swoich pracowników. Korzyści z tego są ogromne, gdyż na przykładzie Excela mogą oni wykonać wiele rozwiązań biznesowych. W innym przypadku byłyby one droższe bądź też pochłaniałyby więcej czasu. Przeszkodą jest jednak powierzchowna znajomość tego programu. Na całe szczęście można to w prosty sposób zmienić.

Optymalnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są szkolenia excel Microsoft, które to pozwalają wyeliminować wszelkie braki w tej materii u pracowników. Na rynku jest szereg firm oferujących tego rodzaju szkolenia, które są dodatkowo do specyfiki wykonywanego zawodu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Uczestnictwu w szkoleniu ANALIZA DANYCH ZA POMOCĄ TABEL PRZESTAWNYCH
daje możliwość sprawnej analizy i syntezy danych – w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb uczestnika i firmy.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.