Profesjonalna obsługa pakietu office – gdzie się szkolić?

Aplikując na wymarzone stanowisko pracy, składamy CV, które powinno prezentować naszą osobę w jak najlepszym świetle. Niestety sporo osób przygotowując swoje CV bezrefleksyjnie wymienia w nim umiejętności, które niekoniecznie posiada bądź też znacznie zawyża stan faktyczny swoich zdolności.

zdjęcie - (the_title())


Profesjonalna obsługa pakietu office - gdzie się szkolić?

Aplikując na wymarzone stanowisko pracy, składamy CV, które powinno prezentować naszą osobę w jak najlepszym świetle. Niestety sporo osób przygotowując swoje CV bezrefleksyjnie wymienia w nim umiejętności, które niekoniecznie posiada bądź też znacznie zawyża stan faktyczny swoich zdolności. Jednym z takich właśnie przykładów jest obsługa pakietu Office.

Program ten jest bardzo rozbudowany, a nasze umiejętności często kończą się na obsłudze edytora tekstu. Dlatego też nie chcąc dopuścić do sytuacji, gdy ktoś zarzuci nam brak kompetencji w obsłudze tego programu, warto poszerzyć swoją wiedzę. Na rynku jest szereg możliwości, które sprawią, że profesjonalna obsługa pakietu Office nie będzie stanowić dla nas problemu.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na szkolenia excel Microsoft, gdyż ten aspekt jest najczęściej pomijany. Z drugiej strony to właśnie ta część programu Office powinna zapewnić nam najwięcej korzyści w sprawach zawodowych. Nie trzeba chyba specjalnie nikomu tłumaczyć, że umiejętność pracy na liczbach i ich analiza powoduje, że charakter naszej pracy nabiera zupełnie innego wymiaru. Opłaca się zatem nauczyć Excela, bo to po prostu doskonała inwestycja w siebie.

Jak opanować Excela bądź cały pakiet Office?

Szkolenia stacjonarne

Ta forma jest zdecydowanie najpopularniejsza. Tym samym trudno się dziwić, że na rynku mamy szereg firm specjalizujących się w tej niszy. Chcąc wybrać odpowiednią z nich, należy bacznie przejrzeć referencje oraz zwrócić uwagę na posiadane doświadczenie. Do tego ważną kwestię odgrywa lokalizacja kursu. Szczególnie te mniejsze starają się oszczędzać na salach i tym samym warunki tam panujące mogą nie sprzyjać pogłębianiu wiedzy.

Do tego dochodzą jeszcze kompetencje trenera. Powinien on w taki sposób przedstawić excel tabele przestawne kurs, aby nie zanudzić tylko zaintrygować. Stacjonarne szkolenia gwarantują najlepszy efekt przyswojenia materiału. Największa efektywność tego typu szkoleń odnotowana jest w trakcie zamkniętych kursów, które najczęściej są sprofilowane pod kątem konkretnych działań biznesowych.

Szkolenia online

Są to coraz popularniejsze rozwiązania, które wręcz szturmem zdobywają nowych zwolenników. Trudno się dziwić, gdyż jest to tańsza forma zdobywania wiedzy i nie występują tu ograniczenia natury logistycznej. Szkolenie ms excel 2016 online to nic innego możliwość obejrzenia nagrań przygotowanych przez danego wykładowcę bądź trenera.

Warto zadbać o to, aby te filmy miały również elementy interaktywne oraz wymuszały działania uczestnika np. poprzez rozwiązanie quizu. Nie bez znaczenia w przypadku tego rodzaju rozwiązań jest fakt, że dział HR może swobodnie śledzić postępy uczestników.

Ocenia się, że najlepszym rozwiązaniem pozwalającym opanować nie tylko podstawy pakietu biurowego jest stacjonarne szkolenie. Jako uzupełnienie posiadanej wiedzy sprawdzają się rozwiązania e-learningowe. Z kolei mając już określone fundamenty zbudowane na podstawie powyższe formy śmiało, można wspierać się pozycjami książkowymi, filmikami na YouTube czy fora internetowymi.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Praktyczne szkolenia komputerowe usprawniające pracę w programach takich jak: excel, word

Zobacz:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.