Różnorodne moduły szkoleń z Prawa zamówień publicznych

Szkolenia z zamówień publicznych przeznaczone są zarówno dla zlecających zamówienia publiczne, jak również dla wykonawców, czy właścicieli i pracowników firm prywatnych. Szkolenia z zamówień publicznych złożone są najczęściej z wielu modułów. W module pierwszym omawiane są ogólne uwarunkowania Prawa zamówień publicznych w Polsce. Omawiane są w nim ustawa Prawo zamówień publicznych, wraz z zakresem przedmiotowym i zakresem podmiotowym stosowania wymienionej ustawy. 

zdjęcie - Różnorodne moduły szkoleń z Prawa zamówień publicznych
 
Szkolenia z zamówień publicznych przeznaczone są zarówno dla zlecających zamówienia publiczne, jak również dla wykonawców, czy właścicieli i pracowników firm prywatnych. Szkolenia z zamówień publicznych złożone są najczęściej z wielu modułów. W module pierwszym omawiane są ogólne uwarunkowania Prawa zamówień publicznych w Polsce.

Omawiane są w nim ustawa Prawo zamówień publicznych, wraz z zakresem przedmiotowym i zakresem podmiotowym stosowania wymienionej ustawy. Na koniec modułu omawiane są zasady rynku zamówień publicznych i ich konsekwencje dla wykonawców zamówień publicznych. W kolejnym module omawiana jest problematyka wykonawcy w postępowaniu publicznym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

W tym przypadku omawiane są zagadnienia związane z wykonawcami na rynku zamówień publicznych, wykonawców wspólnych i samodzielnych oraz warunków wykonawcom zamówień publicznych stawianych.

Moduł 3 z kolei dotyczy problematyki przebiegu postępowania o zamówienie publiczne. W tym szczególnym przypadku mowa przede wszystkim o przygotowaniu i przeprowadzaniu postępowania o zamówienia publiczne przez podmiot zamawiający oraz udział wykonawcy w postępowaniu o zamówienie publiczne.

Kolejne moduły dotyczą przede wszystkim trybu postępowania o zamówienia publiczne. W tym przypadku omawiane są kwestie związane z przetargami oraz różnymi formami zlecania wykonania zamówień publicznych oraz prowadzenia negocjacji z potencjalnymi wykonawcami, mowa tu w szczególności o: przetargu ograniczonym, przetargu nieograniczonym, dialogu konkurencyjnym, negocjacjach z ogłoszeniem, negocjacjach bez ogłoszenia, zamówieniach z wolnej ręki, zapytaniach o cenę oraz licytacji elektronicznej.

W końcu, należy zwrócić uwagę na źródła informacji o zamówieniach publicznych. Ten konkretny moduł porusza przede wszystkim tematykę szeroko powiązaną z różnego rodzaju ogłoszeniami, miejscami publikacji ogłoszeń o zamówieniach publicznych zlecanych przez polskich zamawiających, Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP), ogłoszeniach o zamówieniach w Unii Europejskiej, a w końcu sposobach poszukiwania różnego rodzaju, mniej lub bardziej szczegółowych, informacji o zamówieniach publicznych przez potencjalnych ich wykonawców.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.