Szkolenia controlling – krótki poradnik

XXI wiek to bez małą wiek szkoleń. Już obecnie to, co wynosimy ze szkół czy studiów niestety zupełnie nie wystarcza, jeśli chcemy osiągnąć naprawdę prawdziwy sukces. A już na pewno zupełnie i całkowicie nie starcza, jeżeli naszym celem jest zbudowanie mocnej i stabilnej firmy. Co wówczas możemy zrobić? Otóż szkolenia to w ogóle nasz obowiązek wtedy, jednak wiadomo – nie mamy czasu na wszystko i nie możemy być specjalistami od wszystkiego. Które szkolenie zatem wybrać jako pierwsze?

10 czerwca 2018
zdjęcie - Szkolenia controlling – krótki poradnik
 
XXI wiek to bez małą wiek szkoleń. Już obecnie to, co wynosimy ze szkół czy studiów niestety zupełnie nie wystarcza, jeśli chcemy osiągnąć naprawdę prawdziwy sukces. A już na pewno zupełnie i całkowicie nie starcza, jeżeli naszym celem jest zbudowanie mocnej i stabilnej firmy. Co wówczas możemy zrobić? Otóż szkolenia to w ogóle nasz obowiązek wtedy, jednak wiadomo - nie mamy czasu na wszystko i nie możemy być specjalistami od wszystkiego. Które szkolenie zatem wybrać jako pierwsze?

Szkolenia controlling - doskonały pierwszy wybór

Na pierwszy rzut można zdecydować si na szkolenie z controllingu. Dlaczego właśnie na nie? Otóż warto zauważyć, że controlling personalny to jakby wewnętrzny system zarządzania zasobami ludzkimi. Kiedy już poznamy jego techniki, będzie nam bardzo łatwo zdecydować, których konkretnie pracowników musimy następnie przeszkolić w jakich działach i gdzie wysłać na szkolenie. Słowem - po takim szkoleniu rozdzielenie pracy tak, aby każdy był zadowolony będzie bardzo łatwym zadaniem dla nas.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

Zalety szkolenia controlling

No własnie - jakie bowiem jeszcze osiągniemy efekty po takim szkoleniu controlling? Otóż nauczymy się tam na pewno, jak możemy kreatywnie i nie destrukcyjnie ocenić pracownika tak, aby zmotywować go do pracy. Ponadto dowiemy się, w jaki sposób można wykorzystać naturalne predyspozycje pracowników i ich talenty do tego, aby jak najbardziej zoptymalizować pracę w firmie. Słowem - praca w naszej firmie nagle ruszy, a my będziemy nazywani świetnymi szefami.

Porządne szkolenia controlling

Na koniec warto jednak podkreślić, że kluczem do sukcesu jest wybór naprawdę dobrego szkolenia z controllingu. Jakie cechy będzie wyróżniało takie dobre szkolenie? Otóż osoba prowadząca je musi być naprawdę kompetentna w swojej dziedzinie, a prowadzone zajęcia nie mogą przyjąć formy monotonnego wykładu. Ponadto dana firma musi mieć naprawdę dobre opinie w Internecie, nie mogą powtarzać się żadne skargi itp. Warto także sprawdzić, czy certyfikat takiego szkolenia ma swoją wartość.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.