Szkolenia HACCP

Prowadząc swoją działalność należy mieć świadomość o wszystkich kontrolach, z którymi trzeba się borykać podczas prowadzenia własnej firmy. Jedną z takich kontroli jest HACCP. Jest to instytucja, która ma za zadanie stać na straży bezpieczenstwa żywności poprzez identyfikowanie i szacowanie skali zagrożenia, jakie może wystąpić podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji oraz obrotu żywnością produktami żywności spożywczej.

zdjęcie - (the_title())

 

Szkolenia HACCP


Prowadząc swoją działalność należy mieć świadomość o wszystkich kontrolach, z którymi trzeba się borykać podczas prowadzenia własnej firmy. Jedną z takich kontroli jest HACCP. Jest to instytucja, która ma za zadanie stać na straży bezpieczenstwa żywności poprzez identyfikowanie i szacowanie skali zagrożenia, jakie może wystąpić podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji oraz obrotu żywnością produktami żywności spożywczej.

Dlaczego każda działalność, która opiera się na przygotowywaniu żywności powinna bezwzględnie zapoznać się ze wszystkimi uregulowaniami prawnymi, które dotyczą przygotowywania iwydawania żywności ludziom.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje szkolenia farmaceutyczne, szkolenia kosmetyczne, szkolenia mikrobiologiczne dla Właścicieli i Pracowników Aptek, Sieci Aptecznych oraz Hurtowni Farmaceutycznych we wszystkich obszarach działalności.

Nasi eksperci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, opartym na bogatym przygotowaniu merytorycznym - by w pełni wspierać rozwój Pracowników Aptek, co przekłada się na możliwy do zmierzenia zwrot z inwestycji szkoleniowej.

Sprawdź nasze szkolenia:

Jeśli ktoś dopiero co rozpoczyna przygodę z działalnością opartą na przygotowywaniu i wydawaniu ludziom żywności, to powinien zapisać się na szkolenie dotyczace zasad HACCP.

Na takim szkoleniu wszyscy uczestniczący dowiedzą się wszystkiego na temat wymagań oraz funkcjonowania systemu HACCP, zrozumieją wszystkie zasady audytowania HACCP.

Jest to bardzo ważne po to by w razie kontroli HACCP nie mieć problemów związanych ze złym przestrzeganiu zasad HACCP. osoby, które ukończyły szkolenie związane z HACCP dowiedzą się jak przygotować się w bardzo dobrym stopniu do kontroli z HACCP. Dodatkowo poznają przydatne techniki w jaki sposób zbierać i analizować dowody HACCP. Także szkolenie będzie obowiązywało takie tematy jak przeprowadzenie audytu wewnętrznego i raportowanie ich wyników.

Uczestnicy szkolenia HACCP poznają także wszystkie metody pomocnicze w zarządzaniu żywnością według HACCP. Warto także poszukać szkoleia wartościowego, które cieszy się dobrymi opiniami wśród uczestników, którzy już ukończyli takie szkolenie, ponieważ gdy poświęcamy swój cenny czas to warto aby był on poswiecony na coś wartościowego.

Jeżeli uczestnicy po zakonczeniu szkolenia sa zadowoleni ze szkolenia, to warto wówczas wziąć udział w takim szkoleniu, ponieważ ocena uczestników jest najbardziej obiektywną oceną całego szkolenia.

Dlatego warto opierać się właśnie na takiej opinii.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.