Szkolenia z rekrutacji pracowników

Szkolenia z rekrutacji pracowników dedykowane są przede wszystkim dla osób aktualnie zajmujących się (lub tych, którzy dopiero maja to w planach) doborem pracowników na poszczególne stanowiska pracy, które dodatkowo potrzebują usystematyzowania, jaką już posiadają i którą w czasie szkolenia zdobędą. Głównym celem szkolenia dotyczącego zasad przeprowadzania rekrutacji pracowników jest zapoznanie uczestników z najnowocześniejszymi i najbardziej skutecznymi technikami pozyskiwania zarówno pracowników z zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych rynków pracy. 

zdjęcie - Szkolenia z rekrutacji pracowników
 
Szkolenia z rekrutacji pracowników dedykowane są przede wszystkim dla osób aktualnie zajmujących się (lub tych, którzy dopiero maja to w planach) doborem pracowników na poszczególne stanowiska pracy, które dodatkowo potrzebują usystematyzowania, jaką już posiadają i którą w czasie szkolenia zdobędą.

Głównym celem szkolenia dotyczącego zasad przeprowadzania rekrutacji pracowników jest zapoznanie uczestników z najnowocześniejszymi i najbardziej skutecznymi technikami pozyskiwania zarówno pracowników z zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych rynków pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW

Ludzie są głównym składnikiem każdej organizacji. Dlatego też pozyskiwanie i zatrudnianie właściwych osób oraz zachęcanie ich do efektywnej pracy jest kluczem do sukcesu każdego zakładu pracy. Poznaj szkolenie skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników.

Poznaj nasze szkolenia:

Po zakończeniu szkolenia wszyscy jego uczestnicy będą w stanie samodzielnie i bez jakiegokolwiek wsparcia przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną bez znaczenia, na jaki stanowisko będzie rekrutowany w danym czasie pracownik. Jeśli chodzi o korzyści, to wyglądają one nieco inaczej z punktu widzenia pracodawcy, a nieco inaczej z punktu widzenia pracownika. Dla firmy udział pracownika/pracowników w szkleniu ze znajomości zasad rekrutacji daje korzyści takie jak:

  • firma wysyłająca swoich pracowników na tego rodzaju szkolenia może zacząć być postrzegana na rynku pracy jako rzetelny pracodawca,
  • firma zyska większe możliwości konkurowania na rynku i poprawy dotychczasowych wyników (co jest szczególnie ważne gdy nie są one zbyt dobre),
  • dzięki tego rodzaju szkoleniom zatrudnione w firmie osoby (niezależnie od zajmowanego przez siebie stanowiska) zyskają znacznie większą pewność siebie przy uczestniczeniu w dowolnej pozycji w rozmowie rekrutacyjnej.

Jeśli chodzi o korzyści dla pracownika, wynikające z udziału w szkoleniu o skutecznej i efektywnej rekrutacji, to można wyróżnić tu przede wszystkim:

  • zdobycie umiejętności profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia każdej, nawet dość trudnej z wielu przyczyn rozmowy kwalifikacyjnej,
  • pozyskanie wiedzy odnoszącej się do zasad tworzenia profesjonalnych kwestionariuszy, stanowiących duże wsparcie dla rekrutera przy rozmowie z potencjalnymi kandydatami do pracy na danym stanowisku,
  • umiejętność budowania marki poprzez odpowiednią selekcję nowo zatrudnianych pracowników.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.