Szkolenia z rekrutacji pracowników

Szkolenia z rekrutacji pracowników dedykowane są przede wszystkim dla osób aktualnie zajmujących się (lub tych, którzy dopiero maja to w planach) doborem pracowników na poszczególne stanowiska pracy, które dodatkowo potrzebują usystematyzowania, jaką już posiadają i którą w czasie szkolenia zdobędą. Głównym celem szkolenia dotyczącego zasad przeprowadzania rekrutacji pracowników jest zapoznanie uczestników z najnowocześniejszymi i najbardziej skutecznymi technikami pozyskiwania zarówno pracowników z zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych rynków pracy. 

   
  Szkolenia z rekrutacji pracowników dedykowane są przede wszystkim dla osób aktualnie zajmujących się (lub tych, którzy dopiero maja to w planach) doborem pracowników na poszczególne stanowiska pracy, które dodatkowo potrzebują usystematyzowania, jaką już posiadają i którą w czasie szkolenia zdobędą.

  Głównym celem szkolenia dotyczącego zasad przeprowadzania rekrutacji pracowników jest zapoznanie uczestników z najnowocześniejszymi i najbardziej skutecznymi technikami pozyskiwania zarówno pracowników z zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych rynków pracy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW

  Ludzie są głównym składnikiem każdej organizacji. Dlatego też pozyskiwanie i zatrudnianie właściwych osób oraz zachęcanie ich do efektywnej pracy jest kluczem do sukcesu każdego zakładu pracy. Poznaj szkolenie skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników.

  Poznaj nasze szkolenia:

  Po zakończeniu szkolenia wszyscy jego uczestnicy będą w stanie samodzielnie i bez jakiegokolwiek wsparcia przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną bez znaczenia, na jaki stanowisko będzie rekrutowany w danym czasie pracownik. Jeśli chodzi o korzyści, to wyglądają one nieco inaczej z punktu widzenia pracodawcy, a nieco inaczej z punktu widzenia pracownika. Dla firmy udział pracownika/pracowników w szkleniu ze znajomości zasad rekrutacji daje korzyści takie jak:

  • firma wysyłająca swoich pracowników na tego rodzaju szkolenia może zacząć być postrzegana na rynku pracy jako rzetelny pracodawca,
  • firma zyska większe możliwości konkurowania na rynku i poprawy dotychczasowych wyników (co jest szczególnie ważne gdy nie są one zbyt dobre),
  • dzięki tego rodzaju szkoleniom zatrudnione w firmie osoby (niezależnie od zajmowanego przez siebie stanowiska) zyskają znacznie większą pewność siebie przy uczestniczeniu w dowolnej pozycji w rozmowie rekrutacyjnej.

  Jeśli chodzi o korzyści dla pracownika, wynikające z udziału w szkoleniu o skutecznej i efektywnej rekrutacji, to można wyróżnić tu przede wszystkim:

  • zdobycie umiejętności profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia każdej, nawet dość trudnej z wielu przyczyn rozmowy kwalifikacyjnej,
  • pozyskanie wiedzy odnoszącej się do zasad tworzenia profesjonalnych kwestionariuszy, stanowiących duże wsparcie dla rekrutera przy rozmowie z potencjalnymi kandydatami do pracy na danym stanowisku,
  • umiejętność budowania marki poprzez odpowiednią selekcję nowo zatrudnianych pracowników.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.