Szkolenie z zapewnienia bezpieczeństwa żywności i leków

System HACCP to inaczej System Analizy zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontrolnych. Ta długa nazwa kryje za sobą bardzo szczególny przekaz, który to może w znacznym stopniu odbić się na prowadzonym przez nas przedsiębiorstwie. Mowa tutaj o zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego zarówno w przypadku żywności leków, jak i żywności. Dlatego tez dotyczy głownie branży medycznej, oraz spożywczej.

zdjęcie - Szkolenie z zapewnienia bezpieczeństwa żywności i leków

 

Szkolenie z zapewnienia bezpieczeństwa żywności i leków

Szkolenie z zapewnienia bezpieczeństwa żywności i leków to inaczej System Analizy zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontrolnych. Ta długa nazwa kryje za sobą bardzo szczególny przekaz, który to może w znacznym stopniu odbić się na prowadzonym przez nas przedsiębiorstwie.

Mowa tutaj o zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego zarówno w przypadku żywności leków, jak i żywności.

Dlatego tez dotyczy głownie branży medycznej, oraz spożywczej. W Polsce ma on charakter obowiązkowy, dlatego też jest wymagane jego wprowadzenie w sowim przedsiębiorstwie.

Do tego celu niezbędni są pracownicy posiadający wiedzę z tego zakresu i jeśli nie posiadamy takich podwładnych, to możemy albo poszukać ich na rynku pracy, lub też wysłać naszych ludzi na szkolenia z tego zakresu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje szkolenia farmaceutyczne, szkolenia kosmetyczne, szkolenia mikrobiologiczne dla Właścicieli i Pracowników Aptek, Sieci Aptecznych oraz Hurtowni Farmaceutycznych we wszystkich obszarach działalności.

Nasi eksperci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, opartym na bogatym przygotowaniu merytorycznym - by w pełni wspierać rozwój Pracowników Aptek, co przekłada się na możliwy do zmierzenia zwrot z inwestycji szkoleniowej.

Sprawdź nasze szkolenia:

Warto podkreślić,, że szkolenie jest korzystne dla obu stron, gdyż nam jako pracodawcą zapewni efektywnego pracownika zdolnego do wprowadzenia systemu w firmie, a dla samego pracownika jest atutem, który w przyszłości może przełożyć się np. o uzyskanie awansu.

Ponadto zwiększa to jego konkurencyjność w stosunku do innych pracowników.

Szkolenie z zapewnienia bezpieczeństwa żywności i leków, skupiają się na wskazaniu sposobu na zidentyfikowania potencjalnych zagrożeń, jego ocenie oraz stworzeniu sposobu przeciwdziałania.

W pierwszej kolejności zostaniemy zapoznani z panującymi wymogami prawnymi, oraz odniesieniami normatywnymi, jak i korzyściami i zagrożeniami jakie niesie za sobą wspomniany system. W większości przypadków spotkamy się z dwojaką formą takiego kursu, a mianowicie może on przyjąć formę wykładu, ale także praktycznych ćwiczeń nawiązujących do poprawnego wypełniania dokumentacji.

Zobacz inne nasze artykuły ze strefy wiedzy:

Całość kończy się także egzaminem kompetencyjnym, będącym podkreśleniem posiadanej przez nas wiedzy.

Warto podkreślić, że znajomość HACCP w praktyce wiąże się z umiejętnością opisywania produktów wg zasad tego systemu, zdolnością do wyznaczani punktów kontrolnych, a nawet umiejętnością stworzenia metod właściwej weryfikacji.

W efekcie możemy czuć się bezpieczni i unikniemy wielu błędów. Z jakimi można się spotkać w tych branżach, a które mogły by zaszkodzić klientom.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.