Tematyka szkoleń z windykacji należności

Odpowiednie szkolenia w branży takiej jak windykacja należności są niemalże niezbędnym elementem prawidłowego funkcjonowania takich firm. Musza one bowiem starać się odzyskać pieniądze należące do swoich klientów, jednocześnie zaś ich działania powinny pozostawać w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.Różnorodne szkolenia z tematyki windykacji, organizowane przez zajmujące się tym na co dzień firmy dedykowane są przede wszystkim dla tych, którzy w takich firmach pracują. 

   
  Odpowiednie szkolenia w branży takiej jak windykacja należności są niemalże niezbędnym elementem prawidłowego funkcjonowania takich firm. Musza one bowiem starać się odzyskać pieniądze należące do swoich klientów, jednocześnie zaś ich działania powinny pozostawać w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.
   
  Różnorodne szkolenia z tematyki windykacji, organizowane przez zajmujące się tym na co dzień firmy dedykowane są przede wszystkim dla tych, którzy w takich firmach pracują. Dzięki temu mogą poszerzać swoją wiedzę, co w bardzo dużym stopniu przyczynia się do prawidłowego rozwoju firmy, gdyż wykonują swoją oni powierzone im zadania nie tylko znacznie dokładniej, ale przede wszystkim dysponując odpowiednią wiedzą i informacjami.

  Coraz częściej także firmy windykacyjne decydują się na przeprowadzenie takich szkoleń wyłącznie dla swoich pracowników, wówczas są one dostosowywane zarówno programem kursu jak też czasem jego trwania do potrzeb zamawiającej firmy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak wyceniać nieruchomości w związku z udzieleniem kredytu pod zabezpieczenie na nieruchomości? Zapraszamy na szkolenie Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności.

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Bardzo wiele szkoleń z tej tematyki nawiązuje przede wszystkim do metod stosowanych w windykacji. W wielu firmach przeważa przede wszystkim windykacja telefoniczna, dlatego tez pracownicy uczą się, w jaki sposób przeprowadzać rozmowy, aby uzyskać jak najlepszy efekt, czyli odzyskanie należności.

  Ważnym elementem tego bloku jest to, w jaki sposób prowadzić rozmowy z dłużnikami, aby nakłonić ich do uregulowania wszelkich należności. Ponadto zapoznają się z przepisami, o których muszą pamiętać w czasie prowadzenia rozmów, jak na przykład takie, by odpowiednio informować rozmówcę o tym iż rozmowy są nagrywane.
   
  Ważnym aspektem, który także jest poruszany w czasie tego typu szkoleń jest między innymi współpraca z organami ścigania, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Kursanci dowiadują się także szczegółowo zasad prowadzenia egzekucji, regulujących tę kwestię przepisów jak również tego, jak współpracować z innymi kancelariami czy też jak organizować pracę w zespole, aby działania windykacyjne były jak najbardziej skuteczne.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.