Zakres merytoryczny szkoleń z zamówień publicznych

Obecnie na rynku oferowanych jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń z prawa zamówień publicznych, które przeznaczone są zarówno dla pracowników podmiotów państwowych, jak i prywatnych. Warto przyjrzeć się jaki zakres merytoryczny oferują obecne na rynku usługi szkoleniowe z opisywanego zakresu, tak by z łatwością wybrać szkolenie najlepiej dostosowane do własnych potrzeb.

   
  Obecnie na rynku oferowanych jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń z prawa zamówień publicznych, które przeznaczone są zarówno dla pracowników podmiotów państwowych, jak i prywatnych. Warto przyjrzeć się jaki zakres merytoryczny oferują obecne na rynku usługi szkoleniowe z opisywanego zakresu, tak by z łatwością wybrać szkolenie najlepiej dostosowane do własnych potrzeb.

  Szkolenia z zamówień publicznych w swojej treści poruszają następujące zagadnienia: rynek zamówień publicznych w III RP, omówienie pojęcia zamówienia publicznego wraz z praktyką stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, omówienie dyrektyw unijnych, ustaw krajowych o charakterze wykonawczym do dyrektyw oraz rozporządzeń wykonawczych do ustaw oraz wyjaśnienia pojęć zamawiającego i wykonawcy. W dalszej kolejności na szkoleniu poruszana jest tematyka zasad udzielania zamówień publicznych i ich konsekwencji dla podmiotów wykonujących.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  W tej części następuje szczegółowe omówienie poszczególnych zasad stosowanych z prawie zamówień publicznych, w tym: zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania, zasady stosowania języka polskiego, zasady prymatu trybu przetargowego w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zasady ochrony tajemnicy handlowej, a w końcu zasady jawności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i przejrzystości rynku.

  Ponadto, w tym kontekście omówione zostaną również możliwe do zastosowania sankcje, będące konsekwencją naruszenia powyższych zasad przez podmiot zamawiający.

  Następnie następuje szczegółowe omówienie aspektów związanych z przygotowaniem i prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W tym zakresie omawiane są kwestie: planowania przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, określenia wartości zamówienia publicznego, zasad obowiązujących podmiot zamawiający podczas sporządzania szczegółowego opisu towaru, produktu lub usługi będącej danym przedmiotem zamówienia publicznego, zasady określania wymagań stawianych wobec wykonawców, stosowanie instytucji wykluczenia, sposoby publikacji i treść ogłoszeń o udzielaniu zamówienia publicznego.

  W końcu, poruszane zostają kwestie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.