Zarządzanie czasem i planowanie czasu pracy – szkolenia nam w tym pomogą

Znane i cenione polskie przysłowie jasno mówi o tym, że czas to pieniądz. Doskonale z tego stanu rzeczy zdają sobie wszystkie osoby, które prowadzą działalność gospodarczą i same muszą decydować o tym, ile czasu poświęcić na pracę, a ile na życie prywatne. Prawda jest też taka, iż zdarzają się takie sytuacje, w których wydawać by się mogło, że czasu jest pod dostatkiem, a mimo to zadania nabierają opóźnień. Często wkrada się prokrastynacja, przez którą zadania wciąż odsuwane są w bliżej nieokreśloną przyszłość. Czy można nauczyć się efektywnej pracy i tego jak optymalnie zarządzać czasem w sferze nie tylko prywatnej ale też i zawodowej?

   
  Znane i cenione polskie przysłowie jasno mówi o tym, że czas to pieniądz. Doskonale z tego stanu rzeczy zdają sobie wszystkie osoby, które prowadzą działalność gospodarczą i same muszą decydować o tym, ile czasu poświęcić na pracę, a ile na życie prywatne. Prawda jest też taka, iż zdarzają się takie sytuacje, w których wydawać by się mogło, że czasu jest pod dostatkiem, a mimo to zadania nabierają opóźnień.

  Często wkrada się prokrastynacja, przez którą zadania wciąż odsuwane są w bliżej nieokreśloną przyszłość. Czy można nauczyć się efektywnej pracy i tego jak optymalnie zarządzać czasem w sferze nie tylko prywatnej ale też i zawodowej?

  Zarządzanie czasem i planowanie czasu pracy szkolenie

  Najlepszym sposobem na to, aby zdobyć nowe umiejętności jest udział w szkoleniu. Jak pokazują wyniki badań, to właśnie szkolenia są najbardziej efektywną metodą zdobywania zarówno nowej wiedzy jak i nowych umiejętności.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Warsztaty, podczas których istnieje możliwość do analizy grafiku czasu pracy w 4-brygadówce realnie funkcjonującego w Twojej firmie. Zapraszamy: Planowanie i rozliczanie czasu pracy

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Szkolenie zarządzanie czasem można znaleźć w niemal każdym większym mieście. W zakres takiego szkolenia wchodzą dwa dni intensywnych zajęć, które dla zwiększenia efektywności prowadzone są w niewielkich grupach, tak by każdy uczestnik miał możliwość podczas symulowanych zdarzeń przećwiczyć w praktyce zdobytą wcześniej wiedzę.

  Czego można nauczyć się na takim szkoleniu?

  Co prawda, są to tylko dwa dni szkoleniowe, jednak dzięki napiętemu grafikowi i doświadczonym wykładowcom, kursanci otrzymują skondensowaną wiedzę w pigułce. Podczas zjazdu poruszane są między innymi takie zagadnienia jak: rola umiejętności zarządzania czasem w życiu zawodowym, bariery na które można natrafić przy zarządzaniu czasem czy też kwestia właściwego przypisywania priorytetów do konkretnych czynności.

  Szkolenie takie skierowane jest do każdego, kto widzi potrzebę zmiany stylu zawodowego życia. Warto pamiętać o tym, że wyższa efektywność w życiu zawodowym bezpośrednio przekłada się na wyższe zarobki, a co za tym idzie - również na wyższy poziom zadowolenia z życia.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.