Zarządzanie nieruchomościami – szansa!

Wykształcenie wyższe to często przepustka do lepszego życia, ciekawszej pracy i sensownych zarobków. Niestety nie każdy z nas z różnych przyczyn mógł poświęcić jeszcze kilka lat życia na dodatkowe kształcenie się. Co to oznacza? Czy już nie mamy w związku z tym zamknięty całkowicie start? Nic bardziej mylnego!

6 czerwca 2018
zdjęcie - Zarządzanie nieruchomościami – szansa!
 
Wykształcenie wyższe to często przepustka do lepszego życia, ciekawszej pracy i sensownych zarobków. Niestety nie każdy z nas z różnych przyczyn mógł poświęcić jeszcze kilka lat życia na dodatkowe kształcenie się. Co to oznacza? Czy już nie mamy w związku z tym zamknięty całkowicie start? Nic bardziej mylnego!

Zawód - zarządca nieruchomości

Obecnie bowiem należy wiedzieć, że wystarczy zainwestować w odpowiednie szkolenie zarządzanie nieruchomościami i gotowe! Mamy całkiem dobry zawód w garści. Lecz właśnie - czemu taki dobry? Otóż warto powiedzieć kilka słów o specyfice pracy z nieruchomościami. Przede wszystkim nieruchomość to bez mała synonim wielkich możliwości. Nawet na starcie, nie mając nic możemy zatrudnić się w agencji czy na osiedlu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Z biegiem czasu możemy starać się o stanowisko kierownicze albo też samemu założyć własną agencję. Nic też nas nie powstrzymuje przed możliwością posiadania własnego domu mieszkalnego. Jak zatem widać zarządca nieruchomości to pewna droga do stabilizacji finansowej i sukcesu. Jak to możliwe, że nie potrzeba studiów wyższych, aby wybrać tę ścieżkę kariery? Co trzeba zrobić zamiast studiów?

Szkolenie zarządzanie nieruchomościami

Otóż trzeba na pewno zainwestować w szkolenie zarządzanie nieruchomościami. Co szczególnie istotne - nie dajmy się tutaj nabrać i pójdźmy do firmy, która oferuje rzeczywiście bardzo fachowe szkolenia na wysokim poziomie, które kończą się stosownym egzaminem oraz certyfikatem zaświadczającym nabyte umiejętności. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić odpowiednio wcześniej, czy ten certyfikat na pewno jest uznawany! W przeciwnym razie tylko wydamy niepotrzebnie dużo pieniędzy.

Czy naprawdę takie szkolenie zarządzanie nieruchomościami wystarczy? Generalnie tak. Oczywiście jednak zawsze warto szkolić się dalej. Dzisiaj różnorodność przeróżnych szkoleń i kursów pomoże nam nawet z kiepskim startem w życiu osiągnąć pozycję kierownika. Zatem naprawdę warto inwestować w siebie - taka inwestycja przyniesie spodziewane efekty!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.