Zarządzanie nieruchomościami – szansa!

Wykształcenie wyższe to często przepustka do lepszego życia, ciekawszej pracy i sensownych zarobków. Niestety nie każdy z nas z różnych przyczyn mógł poświęcić jeszcze kilka lat życia na dodatkowe kształcenie się. Co to oznacza? Czy już nie mamy w związku z tym zamknięty całkowicie start? Nic bardziej mylnego!

   
  Wykształcenie wyższe to często przepustka do lepszego życia, ciekawszej pracy i sensownych zarobków. Niestety nie każdy z nas z różnych przyczyn mógł poświęcić jeszcze kilka lat życia na dodatkowe kształcenie się. Co to oznacza? Czy już nie mamy w związku z tym zamknięty całkowicie start? Nic bardziej mylnego!

  Zawód - zarządca nieruchomości

  Obecnie bowiem należy wiedzieć, że wystarczy zainwestować w odpowiednie szkolenie zarządzanie nieruchomościami i gotowe! Mamy całkiem dobry zawód w garści. Lecz właśnie - czemu taki dobry? Otóż warto powiedzieć kilka słów o specyfice pracy z nieruchomościami. Przede wszystkim nieruchomość to bez mała synonim wielkich możliwości. Nawet na starcie, nie mając nic możemy zatrudnić się w agencji czy na osiedlu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Z biegiem czasu możemy starać się o stanowisko kierownicze albo też samemu założyć własną agencję. Nic też nas nie powstrzymuje przed możliwością posiadania własnego domu mieszkalnego. Jak zatem widać zarządca nieruchomości to pewna droga do stabilizacji finansowej i sukcesu. Jak to możliwe, że nie potrzeba studiów wyższych, aby wybrać tę ścieżkę kariery? Co trzeba zrobić zamiast studiów?

  Szkolenie zarządzanie nieruchomościami

  Otóż trzeba na pewno zainwestować w szkolenie zarządzanie nieruchomościami. Co szczególnie istotne - nie dajmy się tutaj nabrać i pójdźmy do firmy, która oferuje rzeczywiście bardzo fachowe szkolenia na wysokim poziomie, które kończą się stosownym egzaminem oraz certyfikatem zaświadczającym nabyte umiejętności. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić odpowiednio wcześniej, czy ten certyfikat na pewno jest uznawany! W przeciwnym razie tylko wydamy niepotrzebnie dużo pieniędzy.

  Czy naprawdę takie szkolenie zarządzanie nieruchomościami wystarczy? Generalnie tak. Oczywiście jednak zawsze warto szkolić się dalej. Dzisiaj różnorodność przeróżnych szkoleń i kursów pomoże nam nawet z kiepskim startem w życiu osiągnąć pozycję kierownika. Zatem naprawdę warto inwestować w siebie - taka inwestycja przyniesie spodziewane efekty!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.