Storytelling szkolenie

W strategii marketingowych szczególną rolę odgrywają wszelkie badania marketingowe, które pozwalają na możliwie jak najlepsze określenie metod, którymi warto działać. Dzięki wielu metodom ilościowym i jakościowym przeprowadzania badań, możliwe jest określenie rynku docelowego, sposobu w jaki chcemy działać, czy też sposobu, dzięki któremu zdołamy dotrzeć do możliwie jak największej liczby potencjalnych klientów. 


  W strategii marketingowych szczególną rolę odgrywają wszelkie badania marketingowe, które pozwalają na możliwie jak najlepsze określenie metod, którymi warto działać. Dzięki wielu metodom ilościowym i jakościowym przeprowadzania badań, możliwe jest określenie rynku docelowego, sposobu w jaki chcemy działać, czy też sposobu, dzięki któremu zdołamy dotrzeć do możliwie jak największej liczby potencjalnych klientów.

  W działaniach marketingowych należy możliwie jak najskuteczniej określić, do ilu klientów jesteśmy w stanie dotrzeć i jak wiele osób może być zainteresowanych oferowanymi produktami czy usługami, aby jak najintensywniej wykorzystać możliwości, jakie daje nam rynek.

  Wśród badań jakościowych, szczególną uwagę zwrócono od pewnego czasu na storytelling. Jest to szczególna metoda, która polega na analizie opowieści tworzonych przez członków społeczności. Mogą to być na przykład wywiady czy zwykłe rozmowy, które mają za zadanie zaprezentować osobie przeprowadzającej badanie przede wszystkim najistotniejsze historie z życia, doświadczenia i wspomnienia osób badanych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma. W poprzednim roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Oferowane storytelling szkolenie ma za zadanie przede wszystkim przygotować osobę wykonującą to badanie na odpowiednie kierowanie rozmową, nadzorowanie jej, a następnie analizowanie i wyciąganie wniosków.

  Bez wątpienia metoda ta nie należy do najprostszych, jednak wydaje się być bardzo skuteczna, a badania przeprowadzone w umiejętny sposób pozwalają na zdobycie naprawdę wysokiej jakości wiedzy i informacji o rynku i klientach.

  Storytelling szkolenie pozwala również na znaczne zwiększenie możliwości wykorzystania tej techniki. Doskonale bowiem sprawdza się badaniach socjologicznych, ale również w zarządzaniu i teorii organizacji.

  Dzięki temu, że osoba przeprowadzająca badanie nie ingeruje w opowieści, można zyskać naprawdę wartościowe informacje, które doskonale można następnie wykorzystać w biznesie Storytelling stał się wspaniałą metodą, szeroko docenianą, z której wiele osób chętnie korzysta i coraz częściej stanowi ona ważną metodę badawczą.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.