Szkolenia dla menedżerów

Każdy dobry manager powinien być obdarzony wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w branży, w jakiej pracuje, a jednocześnie powinien posiadać szereg umiejętności miękkich, czyli związanych bezpośrednio z kierowaniem ludźmi. To właśnie dzięki wysokim umiejętnościom interpersonalnym kierownik może zyskać ogromne poważanie u swoich podwładnych, respekt i szacunek, którym będą go obdarzali, a także chęć podążania za swoim liderem.
   
  Każdy dobry manager powinien być obdarzony wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w branży, w jakiej pracuje, a jednocześnie powinien posiadać szereg umiejętności miękkich, czyli związanych bezpośrednio z kierowaniem ludźmi. To właśnie dzięki wysokim umiejętnościom interpersonalnym kierownik może zyskać ogromne poważanie u swoich podwładnych, respekt i szacunek, którym będą go obdarzali, a także chęć podążania za swoim liderem.
   
  Szkolenia dla menedżerów stanowią doskonale rozwiązanie, dzięki któremu można nauczyć się wszystkich niezbędnych do kierowania zespołem ludzi umiejętności. Przede wszystkim można dowiedzieć się, w jaki sposób wyznaczać cele, planować realizację pewnych projektów, ustalać zadania do wykonania, dzielić je pomiędzy współpracowników, wyznaczać osobę odpowiedzialną za ich realizację, a także monitorować postępy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jakie są najskuteczniejsze techniki motywacyjne? Jak zostać mentorem dla mniej doświadczonych współpracowników? Jak stres wpływa na podejmowanie decyzji? Jak obudzić zespół sprzedażowy? Zobacz co proponujemy: Zapraszamy.

  Podczas szkoleń, przyszli managerowie mogą także dowiedzieć się, jak skutecznie mobilizować siebie i innych do pracy. Samodyscyplina jest bowiem niezwykle ważna, aby osiągać zamierzane cele i cieszyć się sukcesami w życiu zawodowym.
   
  Dobry manager powinien być osobą opanować, dobrze radzącą sobie ze stresem. W przypadku krótkich terminów realizacji zadań, czy też bardzo ambitnych projektów może pojawiać się duży stres. Wówczas, dobry lider powinien wiedzieć, jak efektywnie zarządzać stresem swoim oraz swoich podwładnych, aby wykorzystać możliwości, jakie daje praca w stresie, ale przy tym nie wyczerpać sił i zaangażowania.

  Szkolenia dla menedżerów to również szereg umiejętności mediacyjnych, trening asertywności i nauka, w jaki sposób rozmawiać z innymi, aby dzięki rozmowie osiągnąć swój cel, nie deprymować, nauczyć się konstruktywnie krytykować, a także wzbudzać chęć do działa.

  Dobry manager powinien być osobą bardzo pewną siebie, zdolną bronić swoich racji, zachować i bronić granice, które wyznacza, jak również dobrze znosi krytykę innych. Podczas szkolenia liderzy dowiadują się także, jak istotna jest empatia i dlaczego każdy dobry lider nie powinien zapominać o niej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.