Szkolenia dla sprzedawców

Sprzedaż w sklepie zależy w dużym stopniu od umiejętności ekspedientów. Praca zaczyna się już od chwili wejścia klienta do sklepu. Na początku ważne jest właściwe powitanie, zapewnienie mu swobody, nawiązanie rozmowy, zaprezentowanie towaru – wszystko to podstawowe umiejętności profesjonalnego sprzedawcy w sklepie. Dobrze przygotowany ekspedient zdoła sprzedać więcej, zyskując przy okazji sympatię klientów.

   
  Sprzedaż w sklepie zależy w dużym stopniu od umiejętności ekspedientów. Praca zaczyna się już od chwili wejścia klienta do sklepu. Na początku ważne jest właściwe powitanie, zapewnienie mu swobody, nawiązanie rozmowy, zaprezentowanie towaru - wszystko to podstawowe umiejętności profesjonalnego sprzedawcy w sklepie. Dobrze przygotowany ekspedient zdoła sprzedać więcej, zyskując przy okazji sympatię klientów.

  Techniki sprzedaży w sklepie

  Na szkolenie dla sprzedawców zdecydować powinni się w szczególności ekspedienci i kierownicy z jednej bądź wielu sieci sklepów. Szkolenia pozwolą dostosować program do naszych potrzeb, stosując przy tym towary i ćwiczenia dopasowane pod sklep. Szkolenie ułatwia sprzedawać towary, obsługiwać klientów i organizować pracę sklepu. Polepszy się również sposób sprzedaży oferowanego przez nas asortymentu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Odpowiedni warsztat zawiera scenki handlowe i przykładowe sytuacje w sklepach. Dzięki temu sprzedawcy poznają techniki sprzedaży, które później mogą zastosować w sklepie. Dostosowywanie szkolenia pod specyfikę sklepów zachęca ekspedientów do aktywnego udziału w szkoleniu, przynosząc przy tym niesamowicie szybkie efekty.

  Co daje szkolenie?

  Szkolenie dla sprzedawców niesie ze sobą wiele korzyści. Sprzedawcy zyskują większą skuteczność i mniej stresują się przy obsłudze klientów. Zyskują większą motywację do pracy, z kolei sklep może cieszyć się wzrostem przychodów, nowych i lojalnych klientów oraz zdobytą przewagą nad konkurencyjnymi sklepami.

  Szkolenie ze sprzedaży to szkolenie praktyczne, w którym połączono techniki z dużą ilością scenek i ćwiczeń, co pozwala przeszkolić naszych sprzedawców w codziennych sytuacjach, jakie występują podczas obsługi klientów.
   
  Wszystko to pomaga rozwiązywać praktyczne problemy w szybszym czasie, a my możemy cieszyć się świetnie wyszkolonymi pracownikami. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i podręcznik - dostosowane do sprzedawanego w sklepie asortymentu. Pozwala to zwiększyć skuteczność pracowników i przygotować ich na różne sytuacje.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.